Garanti BBVA 3 Şehirde Personel Alımı

Garanti Bankası personel alımı yapmak için iş ilanı yayınladı. Yayınlanmakta olan ilanlarda Garanti bankası kendi şubelerinde çalıştırılmak üzere müşteri iletişim temsilcisi alımı ve müşteri danışmanı alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 24.12.2020, 11:45
Garanti BBVA 3 Şehirde Personel Alımı

Garanti BBVA 3 Şehirde Personel Alımı

Garanti Bankası personel alımı yapmak için iş ilanı yayınladı. Yayınlanmakta olan ilanlarda Garanti bankası kendi şubelerinde çalıştırılmak üzere müşteri iletişim temsilcisi alımı ve müşteri danışmanı alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Başvuru yapmak isteyen tüm kişilerin aşağıda bulunan link üzerinden başvuru yapması gerekiyor.

https://kariyer.garantibbva.com.tr/Public/Announcement.aspx?GroupID=3

Müşteri Danışmanı alımı Görev Tanımı

1- Garanti BBVA eleman Tüm müşterilere para yatırma ve çekme, ödeme, para transferi, çek ve senet ödemeleri vb. nakit işlemlerinde hizmet sunar.

2- Garanti BBVA eleman Belirli segmentlerdeki müşterilere ürün tanıtımı ve satış yapar, gerekli durumlarda müşteri ziyaretlerini gerçekleştirir ve satış sonrası hizmetleri sunar.

3- Garanti BBVA eleman Sahip olduğu sertifikalara göre, hizmet vermeye yetkili olduğu ürünlerin tanıtım ve satış aktivitelerini gerçekleştirir.

4- Garanti BBVA eleman Müşterileri bilgilendirerek, dijital bankacılık kanallarına yönlendirir.

5- Garanti BBVA eleman Üniversitelerin Lisans bölümlerinden mezun,

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Garanti eleman Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Garanti eleman Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Garanti eleman Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Garanti eleman Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Garanti eleman Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Garanti eleman Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Garanti eleman Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Garanti eleman alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Garanti eleman alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Garanti eleman alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Garanti eleman alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)