Garanti Bankasından Garantili Kariyer Alımları

Garanti Bankası Garantili Kariyer fırsatları sunmaya devam ediyor. Garanti Bankası iş ilanları üzerinden başvuru kabul ediliyor.

Kamu Personeli Alımı 18.04.2019, 21:30
Garanti Bankasından Garantili Kariyer Alımları

Garanti Bankası İş İlanları 
Bankanın sunmuş olduğu Garanti Bankası iş ilanları kapsamında direkt olarak çok sayıda ilan sunuluyor. Resmi internet sitesi üzerinden yayınlanan ilanlarda, direkt olarak başvuru tarihi ve buna benzer pek çok detay veriliyor. Sizin herhangi bir şekilde sorun yaşamadan başvurunuzu gerçekleştirebilecek olduğunuz şekilde ilanların sunulduğunu göreceksiniz.

Devam eden ilanlar;
Başvurusu devam eden ilanlar arasında müşteri danışmanı yer alıyor. Darıca – Gebze gibi ilçelerde alımların gerçekleşmesi mümkün. Bunun dışında müşteri danışmanı pozisyonu için Diyarbakır, Yozgat gibi şehirlerde de alımların gerçekleşmesi söz konusu.

Müşteri danışmanı için ayrıca; İstanbul, Karabük, Bolu gibi yerlerde de alımların olması sağlanıyor. Direkt olarak Garanti Bankası online iş başvurusu kapsamında ilanları değerlendirmeniz halinde başvurunuzun gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Alım Yapılacak Pozisyonlar
Müşteri Danışmanı, Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilcisi olarak belirlendi. 

Garantili Kariyer Başvuru Şartları
Online başvurunun yapılması için kariyer sayfasından giriş işleminin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Garantili kariyer için bankanın resmi internet sitesi üzerinden başvurular alınıyor. Kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yapabilir, daha önce bu şekilde bir kayıt oluşturmadıysanız bilgilerinizi sunarak başvurunun gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Online başvurunuzun gerçekleşmesi için sunulan ilanları inceleyebilir, farklı iller için açılan pozisyonları ve istenen nitelikleri görebilirsiniz. İlanlara meslek yüksekokulu önlisans ve lisans mezunları başvurabilecek. Garantili kariyer sayfası üzerinden direkt olarak açık olan pozisyonlara başvurunuzu gerçekleştirmeniz sağlanır.

Garanti kariyer iş ilanları sayfası için tıklayın.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)