Garanti Bankası Güvenlik Görevlisi ve Müşteri Danışmanı Personel Alımı

Yayımlanan ilanlar kapsamında en az lise mezunu güvenlik görevlisi, müşteri danışmanı ve müşteri temsilcisi personel alımı yapan Garanti Bankasına kimler başvuruda bulunabilir. Şartlar neler, yaş sınırı detaylarıyla haberimiz ekinde…

Garanti Bankası Güvenlik Görevlisi ve Müşteri Danışmanı Personel Alımı

Garanti Bankası tarafından yayımlanan güvenlik görevlisi, müşteri temsilcisi, müşteri danışmanlığı kadrolarında istihdam edilmek üzere personel alımı yapacağını duyurdu. Başvuruda bulunmak isteyen ilgili adayların Garanti Bankası resmi web sitesi üzerinden başvuru yapmaları gerekiyor.

Garanti Bankası güvenlik görevlisi alımı şartları; Adayların en az lise mezunu olması, erkek adayların silahlı güvenlik sertifikasına sahip olması, erkek adaylar için askerlikle her hangi bir ilişiğinin bulunmaması, vardiyalı çalışma sistemini kabul etmesi ve 1 yıl deneyim sahibi olanların başvuruları kabul edilecektir.

Çağrı merkezi müşteri temsilcisi alımı şartı; Çağrı merkezi müşteri temsilciliği için diksiyon sahibi, konuşma, ikna ve iletişim beceresine sahip adaylar Garanti Bankası Çağrı Merkezi birimlerinde istihdam edilmek üzere başvuruları alınacaktır.

Telefon Bankacılığı müşteri temsilciliği personel alım şartı neler; En az önlisans mezunu olması, 30 yaşını doldurmamış olması, segem sertifikasına sahip olması ve askerlikle ilişiğinin bulunmaması gerekmektedir.

Müşteri danışmanlığı personel alımı şartları; 30 yaşını doldurmamış olması, askerlikle ilişiğinin olmaması ve ayrıca segem sertifika belgesi bulunan adaylar tercih edilecek olup ilgili adayların başvuruları kabul edilecek.

Garanti Bankası personel alımı ilanlarına ulaşmak için tıklayın.

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 21 Temmuz 2019, 09:41
YORUM EKLE
YORUMLAR
Emine kaymak
Emine kaymak - 1 ay Önce

Iş bulamadan biz nasıl deneyim sahibi olucaz

Celal uyar
Celal uyar - 1 ay Önce

Hem orta okul mezunu olana kart veriyorsun ama devlet kurumuna lise mezunu alıyorsun bu nasıl adalet ve saçmalık birileri bu adaletsizliğe dur demeli.

Ayse toprak
Ayse toprak - 1 ay Önce

9senedir ozel sektördeyim silahsiz guvenlik 05426930602

Beyhan Akın
Beyhan Akın - 1 ay Önce

Silahsız özel güvenlik görevlisiyim 3 senedir deneyimin var 05433458092

Ömer.gültekin
Ömer.gültekin - 1 ay Önce

Silahli.güvenlik.kimliğim.var.05386342502.beş.yil.tecrübem.var

İsmail
İsmail - 1 ay Önce

Recep Erdinç
Recep Erdinç - 1 ay Önce

Garanti bankasında çalışmak isterim daha önce 4 sene silahlı görev yaptım 0541 307 18 79

Ramazan sakarya
Ramazan sakarya - 1 ay Önce

8yil deneyim var ekip şefliği yalnızlığım var şu anda çalışmaya devam ediyorum