Garanti Bankası Güvenlik Görevlisi ve Müşteri Danışmanı Personel Alımı

Yayımlanan ilanlar kapsamında en az lise mezunu güvenlik görevlisi, müşteri danışmanı ve müşteri temsilcisi personel alımı yapan Garanti Bankasına kimler başvuruda bulunabilir. Şartlar neler, yaş sınırı detaylarıyla haberimiz ekinde…

Kamu Personeli Alımı 21.07.2019, 02:07 21.07.2019, 09:41
Garanti Bankası Güvenlik Görevlisi ve Müşteri Danışmanı Personel Alımı

Garanti Bankası tarafından yayımlanan güvenlik görevlisi, müşteri temsilcisi, müşteri danışmanlığı kadrolarında istihdam edilmek üzere personel alımı yapacağını duyurdu. Başvuruda bulunmak isteyen ilgili adayların Garanti Bankası resmi web sitesi üzerinden başvuru yapmaları gerekiyor.

Garanti Bankası güvenlik görevlisi alımı şartları; Adayların en az lise mezunu olması, erkek adayların silahlı güvenlik sertifikasına sahip olması, erkek adaylar için askerlikle her hangi bir ilişiğinin bulunmaması, vardiyalı çalışma sistemini kabul etmesi ve 1 yıl deneyim sahibi olanların başvuruları kabul edilecektir.

Çağrı merkezi müşteri temsilcisi alımı şartı; Çağrı merkezi müşteri temsilciliği için diksiyon sahibi, konuşma, ikna ve iletişim beceresine sahip adaylar Garanti Bankası Çağrı Merkezi birimlerinde istihdam edilmek üzere başvuruları alınacaktır.

Telefon Bankacılığı müşteri temsilciliği personel alım şartı neler; En az önlisans mezunu olması, 30 yaşını doldurmamış olması, segem sertifikasına sahip olması ve askerlikle ilişiğinin bulunmaması gerekmektedir.

Müşteri danışmanlığı personel alımı şartları; 30 yaşını doldurmamış olması, askerlikle ilişiğinin olmaması ve ayrıca segem sertifika belgesi bulunan adaylar tercih edilecek olup ilgili adayların başvuruları kabul edilecek.

Garanti Bankası personel alımı ilanlarına ulaşmak için tıklayın.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (24)
Emine kaymak 2 yıl önce
Iş bulamadan biz nasıl deneyim sahibi olucaz
iptal 2 yıl önce
her şeye kafaları çalışır, ama buna çalışmaz
Celal uyar 2 yıl önce
Hem orta okul mezunu olana kart veriyorsun ama devlet kurumuna lise mezunu alıyorsun bu nasıl adalet ve saçmalık birileri bu adaletsizliğe dur demeli.
Ayse toprak 2 yıl önce
9senedir ozel sektördeyim silahsiz guvenlik 05426930602
Beyhan Akın 2 yıl önce
Silahsız özel güvenlik görevlisiyim 3 senedir deneyimin var 05433458092
Ömer.gültekin 2 yıl önce
Silahli.güvenlik.kimliğim.var.05386342502.beş.yil.tecrübem.var
Recep Erdinç 2 yıl önce
Garanti bankasında çalışmak isterim daha önce 4 sene silahlı görev yaptım 0541 307 18 79
Ramazan sakarya 2 yıl önce
8yil deneyim var ekip şefliği yalnızlığım var şu anda çalışmaya devam ediyorum
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın