Garanti Bankası Çeşitli İlanlar ile 10 Şehre Personel Alıyor

Yayımlanan ilanlara göre Garanti Bankası uhdesinde görevlendirilmek üzere 10 Şehre personel istihdamı başlamıştır. Başvuruda bulunacak adayların en az önlisans mezunu olma şartı aranmaktadır. Tüm detaylar…

Kamu Personeli Alımı 07.08.2019, 20:35
Garanti Bankası Çeşitli İlanlar ile 10 Şehre Personel Alıyor

En az önlisans mezunları arasından yapılacak Garanti Bankası personel alımı resmi internet sitesi üzerinden yayımlanmıştır. Alım yapılacak kadrolar ise müşteri danışmanı, telefon bankacılığı müşteri temsilciliğinde istihdam edilmek üzere personel alımı yapacağını açıkladı. Banka personel alımı için garanti bankası kariyer sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar başvurularını Garanti Bankası kariyer resmi web sitesi üzerinden yapmaları gerekiyor. Şartlar ve detaylar aşağıda verilmiştir.

Başvuruya en az önlisans mezunları kabul edilmektedir; Telefon bankacılığı müşteri temsilcisi alımında adaylarda aranan şartlar arasında; en az meslek yüksekokul mezunu olmak, en fazla 30 yaşında olmak, askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecil ettirmiş olmak, iletişim becerisi kuvvetli olmsı gerekmektedir.

Müşteri danışmanı alımı için adayların; en az lisans mezunu olması, en fazla 30 yaşında olması, askerlik görevini tamamlamış veya en az 1 yıl tecil ettirmiş olması, güleryüzlü ve ikna berecisi yüksek biri olması gerekiyor.

Personeller 10 Farklı şehirde görev alacak; İstihdam edilecek olan personeller; İstanbul, Sivas, Ağrı, Bolu, Gaziantep, Adıyaman, Şanlıurfa, Erzurum, Mersin, Antalya şehirlerinde istihdam edileceklerdir.

Garanti Bankası personel alımı ilanlarına ulaşmak ve ilanlara başvuru için tıklayın.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)