Galatasaray Üniversitesi Kura ile Personel Alımı

Galatasaray Üniversitesi tarafından iş ilanı yayınlandı. Galatasaray Üniversitesinin yayınlamış olduğu iş ilanında İŞKUR üzerinden başvuru yapanlar arasından kura çekilişi ile personel alınacağını açıkladı.

Kamu Personeli Alımı 05.08.2020, 14:59 05.08.2020, 21:59
Galatasaray Üniversitesi Kura ile Personel Alımı

Galatasaray Üniversitesi Kura ile Personel Alımı

Galatasaray Üniversitesi tarafından iş ilanı yayınlandı. Galatasaray Üniversitesinin yayınlamış olduğu iş ilanında İŞKUR üzerinden başvuru yapanlar arasından kura çekilişi ile personel alınacağını açıkladı.

Türkiye İş Kurumu yani İŞKUR tarafından Galatasaray Üniversitesi personel alım ilanı Resmi Gazete üzerinden bugünkü sayısında açıklandı.

GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ İŞÇİ ALIMI YAPACAK

Resmi Gazetenin yayınlanan bugünkü personel alım ilanında Galatasaray Üniversitesi ve üniversiteye bağlı bulunan birimlerinde görevlendirilmek üzere 4857 sayılı İş yasasına ayrıca Kamu Kurum ve Kuruluşlarında İşçi istihdam edilmesinde Uygulanacak kanun ve Esasları Hakkında Yönetmeliği kapsamında Türkiye İş Kurumu vasıtası ile "Sürekli İşçi" alımı yapılacaktır." açıklaması yapıldı.

BAŞVURU ŞEKLİ, YERİ VE TARİHİ

Başvuru linki aşağıdadır

https://www.ilan.gov.tr/detay-personel-alimi-akademik-kadro-ve-egitim-ilanlari-kamu-personel-alim-ve-sinavlari-galatasaray-universitesi-5-surekli-isci-alacak-827918.html?searchText=

Galatasaray üniversitesi iş ilanına başvurmak isteyen adaylar 12 Ağustos 2020 ve 17 Ağustos 2020 tarihleri arasında Türkiye İş Kurumunun internet web sitesinden online olarak veya İstanbul da bulunan İş Kurumu İl Müdürlüğüne bizzat başvuru yapabilirler.

26 Ağustos 2020 tarihi ve saat 10.00’da Galatasaray Üniversitesi Ortaköy binasında noter huzurunda kura çekimi yapılacaktır.

ÜNİVERSİTE PERSONEL ALIMI GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

1 - 2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türk Vatandaşı olmak.

2 - 18 yaşından büyük olmak.

3 - Affa uğramış olsalar bile Devletin ve vatanın güvenliğine karşı suçlar işlememiş olmak. Anayasal devletin düzenine ve bu anayasal düzenin işleyişine karşı suçlar işlememiş olmak. Milli savunmaya karşı terör ve bölücü suçlar işlememiş olmak. Devletin sırlarına karşı suçlar ve casusluk yapmamak.

4 - Kamusal haklardan mahrum bulunmamak gerekmektedir.

5 - Sınavda başarılı olan kişilerin, çalışacağı meslek dalında çalışmasında ve görevlerinde sürekli olarak yapmasında her hangi bir sakınca bulunduğuna dair sağlık raporu almak.

6 - Sosyal güvenlik kurumlarından emeklilik veya yaşlılık veyahut malullük aylığı almamış olmamak.

7 - Askerlik ile herhangi bir alakası olmaması gerekmektedir.

Diğer Şartlar

a - Başvurmak isteyen Her aday, Türkiye İş Kurumu üzerinden yayınlanan listelerde sadece bir meslek grubuna başvuru yapmaları gerekiyor.

b -  Göreve alınacak kişilerin deneme süresi en fazla 2 ay olacaktır. Deneme süreleri içinde başarısız olan kişilerin iş sözleşmeleri iptal edilecektir.

c - Başvuru şartlarını ve özelliklerini taşımadığı daha sonradan anlaşılan kişilerin başvuruları ilan ve sınav sürecinin bütün aşamalarında yönetim sonlandırılabilecektir. Sehven atamaları yapılmış olsalar dahi atama işlemleri iptal edilecektir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)