Fizyoterapist İş İlanları

Harran Üniversitesi tarafından yayınlanmakta olan kamu personel alımı iş ilanları bilgileri içinde Harran Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere 1 Fizyoterapist alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 01.07.2021, 21:00
Fizyoterapist İş İlanları

Fizyoterapist İş İlanları

Harran Üniversitesi 1 Fizyoterapist alımı için iş ilanı için başvuru yapacak olan kişilerin üniversitelerin Fizyoterapist, fizik tedavi ve rehabilitasyon bölümü mezunu olması gerekiyor.


BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR


1 Fizyoterapist personeli alımı ilanı son başvuru tarihi 1.07.2021 olarak bildirilmiştir.

Harran Üniversitesi 1 Fizyoterapist alımı ilanına başvuru için

Kurumun aşağıda yazılı olan adresi üzerinden başvuru yapmanız gerekiyor.

Harran üniversitesi personel daire başkanlığı - Şanlıurfa

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.


BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR


1. 1 Fizyoterapist alımı harran yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. 1 Fizyoterapist alımı harran ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. 1 Fizyoterapist alımı harran yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.


ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER


1. 1 Fizyoterapist alımı harran duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. 1 Fizyoterapist alımı harran ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı