Fırat Üniversitesi Sağlık Ve Temizlik Personeli Alımı

Kamu personeli alımı bilgilerinde Fırat Üniversitesi içerisinde çalıştırılmak üzere sağlık personeli alımı ve temizlik personeli alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 12.12.2021, 10:26 15.12.2021, 18:14
Fırat Üniversitesi Sağlık Ve Temizlik Personeli Alımı

Sağlık personeli alımı ve temizlik personeli alımı için iş başvurusu yapmak isteyen adayların bildirilmiş olan eğitim mezuniyet şartlarını taşımaları ve sicillerinin temiz olması gerekiyor.


Fırat üniversitesi sağlık ve temizlik personeli alımı bilgileri


•    Üniversite rektörlüğü personel alımı son başvuru tarihi 14.12.2021 olarak açıklanmıştır.

•    Tüm bay ve bayan adaylar aşağıda yazılı bulunan link üstünden başvuru yapılacaktır.

http://personelilan.firat.edu.tr


Üniversite personel alımı başvuru şartları


1.    Hemşirelik, Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri veya Sağlık Memurluğu lisans programlarının birinden mezun olmak ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

2.    Diş Hekimliği Fakültesinde görev yapacakların Hemşirelik, Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri veya Sağlık Memurluğu lisans programlarının birinden mezun olması ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

3.    Psikolog alımı için kişilerin Psikoloji lisans programından mezun olması ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

4.    Röntgen teknisyeni alımları için Radyoloji, Tıbbi Görüntüleme Teknikleri önlisans programlarının birinden mezun olmak ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

5.    Temizlik görevinin devamlı yapmasına engel olabilecek hastalık ve benzeri engelleri bulunmamak, ortaokul mezunu olmaları ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı