Fırat Üniversitesi 80 Akademik Personel Alımı Yapılacak

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yapılan ilan ile Fırat Üniversitesi bünyesine 80 Akademik kamu personeli alımı duyuruldu.

Kamu Personeli Alımı 02.01.2019, 15:40 02.01.2019, 16:07
Fırat Üniversitesi 80 Akademik Personel Alımı Yapılacak

Devlet Personel başkanlığı tarafından bugün yayınlanan ilan ile Fırat Üniversitesi bünyesine akademik personel alımı ilanı yayımlandı.

Alım şartları şu şekildedir. Profesör kadroları daimi statüde olup, bu kadroya başvuracak adayların; www.firat.edu.tr adresinde bulunan "Öğretim Üyesi kadrosuna başvurabilmek için Gerekli Asgari Koşullar" tablosunun bizzat aday tarafından doldurularak 1 adet çıktı halinde dilekçesi ile birlikte 6 (altı) adet dosyayı Rektörlük Personel Dairesi Başkanlığına şahsen teslim etmeleri gerekmektedir.

Doçent kadroları daimi statüde olup, bu kadroya başvuran adayların, www.firat.edu.tr adresinde bulunan "Öğretim Üyesi kadrosuna başvurabilmek için Gerekli Asgari Koşullar" tablosunun bizzat aday tarafından doldurularak 1 adet çıktı halinde dilekçesi ile birlikte 4 (dört) adet dosyayı Rektörlük Personel Dairesi Başkanlığına şahsen teslim etmeleri gerekmektedir.

Dr. Öğretim Üyesi kadrosuna başvuracak adayların, www.firat.edu.tr adresinde bulunan "Öğretim Üyesi kadrosuna başvurabilmek için Gerekli Asgari Koşullar" tablosunun bizzat aday tarafından doldurularak 1 adet çıktı halinde dilekçesi ile birlikte 4 (dört) adet dosyayı Rektörlük Personel Dairesi Başkanlığına şahsen teslim etmeleri gerekmektedir.

Ayrıntılı alım ilanlarını 51 incelemek için tıklayınız.

Ayrıntılı alım ilanlarını 29 incelemek için tıklayınız

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Fatma yüksel 2 yıl önce
Hasta Kabul-Kayıt görevlisi olarak çalışmak istiyorum ayrıca başka bir iş deolabilir kendime güveniyorum teşekkür ederim