Fatih Belediyesi Sözlü Sınav ile 30 Zabıta Memuru Alımı Yapacak

Fatih Belediyesi 10 Ekim 2018 Tarihinde Yayınlanan ilan göre Zabıta Memuru 30 Kişi yazılı Sınav Yapılmadan Sözlü Sınav Yapılarak Kamu Personeli Alımını yapacağını duyurdu.

Kamu Personeli Alımı 10.10.2018, 16:50 10.10.2018, 17:08
Fatih Belediyesi Sözlü Sınav ile 30 Zabıta Memuru Alımı Yapacak

Fatih Belediye Başkanlığı Sözlü Sınav ( Mülakat ) ile Zabıta Memuru alımına Ekonomi, İktisat, İşletme,İşletme-Ekonomi, İstatistik, Uluslararası İşletmecilik, Uluslararası İşletmecilik ve Ticaret, Muhasebe, Muhasebe ve Finans Yönetimi, Muhasebe ve Finansal Yönetim, Pazarlama, Yerel Yönetimler, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Maliye, Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, İletişim Fakültesi Lisans programlarının
birinden mezun olmak Şartı vardır. Adayların ayrıca 2018 yılı KPSS P3 Puan türünden en az 70 puana sahip olmaları gerekmektedir.

Adaylar Belediyenin Sitesinden indireceği Başvuru Formu İle beraber Kimlik Fotokopisi, Diploma veya Mezuniyet Blegesi, KPSS Sonuç Belgesi, 2 Adet Fotoğraf, Erkek Adaylar için Askerlik Durum Belgesi ve Görevini devamlı yapmasına engel Herhangi bir Hastalığının olmadığına dair Beyan vermesi Gerekmektedir.

Adayların istenen belgeleri 05 Kasım 2018 tarihinden başlyarak 09 Kasım 2018 tarihi Mesai bitim saati olan 16:30 a kadar Fatih Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne Şahsen Teslim etmeleri gerekmektedir Posta ve Diğer yollarla yapılan Başvurular kabul edilmeyecektir. Sözlü Sınava girmeye hak kazanan Adaylar 20 Kasım 2018 Tarihinde Belediyenin internet adresinden ilan edilecektir.

İlan Metni ve Başvuru Klavuzu için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Murat 2 yıl önce
Zabıta başvuru yapmak. İstiyorum

Gelişmelerden Haberdar Olun

@