Evden 3000 TL Ücret İle Çalışacak Personel Alımı

Evden çalışarak para kazanmak isteyenler için iş fırsatı oluştu. Yayınlanan ilanlarda ANK Teknoloji iletişim şirketi kendi bünyesinde En az lise mezunu evinde çalışacak 300 adet çağrı merkezi personeli alımı yapacaktır.

Kamu Personeli Alımı 07.12.2020, 10:06 08.12.2020, 08:54
Evden 3000 TL Ücret İle Çalışacak Personel Alımı

Evden 3000 TL Ücret İle Çalışacak Personel Alımı

Evden çalışarak para kazanmak isteyenler için iş fırsatı oluştu. Yayınlanan ilanlarda ANK Teknoloji iletişim şirketi kendi bünyesinde En az lise mezunu evinde çalışacak 300 adet çağrı merkezi personeli alımı yapacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

ANK Teknoloji personel alımı son başvuru tarihi 10.12.2020 olarak açıklanmıştır.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: Meşrutiyet Mahallesi Karanfil Sokak No: 34/9 Çankaya/Ankara

Telefon: 0 535 673 15 10

İrtibat kişi:  Taha Yasin Bayraktar

Resmi ilan linki aşağıdadır. İŞKUR üzerinden aşağıdaki linki kullanarak başvuru yapabilirsiniz.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005769767

PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

1. En az lise mezunu olmak.

2. Takım çalışmasına uyumlu olmak.

3. Hedef odaklı çalışabilen olmak.

4. Akıcı düzeyde konuşabilen olmak.

5. Bilgisayar kullanabilen olmak.

6. Diksiyonu düzgün olmak.

7. İkna kabiliyeti yüksek ve iletişimi kuvvetli, sabırlı, öğrenmeye açık ve aranan müşterilere yardım odaklı olmak.

8. Değişen iş yükü ile yoğunluk ve çalışma koşullarına uyumlu olmak.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. ANK Teknoloji personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. ANK Teknoloji personel Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. ANK Teknoloji personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. ANK Teknoloji personel Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. ANK Teknoloji personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. ANK Teknoloji personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. ANK Teknoloji personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. ANK Teknoloji personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. ANK Teknoloji personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. ANK Teknoloji personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. ANK Teknoloji personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)