Evde Çocuk Bakım Elemanı Alımı Yapılacak

Evde Çocuk Bakım Elemanı alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda İstanbul iş ilanları genelinde İŞKUR üzerinden Evde Çocuk Bakım Elemanı alımı yapılacağı belirtildi.

Kamu Personeli Alımı 27.11.2020, 15:04 27.11.2020, 19:27
Evde Çocuk Bakım Elemanı Alımı Yapılacak

Evde Çocuk Bakım Elemanı Alımı Yapılacak

Evde Çocuk Bakım Elemanı alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda İstanbul iş ilanları genelinde İŞKUR üzerinden Evde Çocuk Bakım Elemanı alımı yapılacağı belirtildi.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Evde Çocuk Bakım Elemanı alımları İŞKUR üzerinden yapılıyor. Bu nedenle ilk önce İŞKUR sitesine şifreniz ile giriş yapınız.

Giriş işleminden sonra İŞ İLANLARI bölümünde bulunan MESLEK kısmına EVDE ÇOCUK BAKIM ELEMANI yazın ve ARA butonuna tıklayınız.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Evde Çocuk Bakım Elemanı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Evde Çocuk Bakım Elemanı Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Evde Çocuk Bakım Elemanı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Evde Çocuk Bakım Elemanı Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Evde Çocuk Bakım Elemanı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Evde Çocuk Bakım Elemanı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Evde Çocuk Bakım Elemanı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Evde Çocuk Bakım Elemanı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Evde Çocuk Bakım Elemanı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Evde Çocuk Bakım Elemanı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Evde Çocuk Bakım Elemanı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Evde Çocuk Bakım Elemanı alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Evde Çocuk Bakım Elemanı alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Evde Çocuk Bakım Elemanı alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)