Eti Maden ve İl Emniyet Müdürlüğü Personel Alımı Yapıyor

Eti Maden İşletmeleri ve İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yayınlanan personel alımı ilanında çeşitli kadrolarda görevlendirmek üzere personel alımı yapılacağı açıklandı.

Kamu Personeli Alımı 27.03.2019, 23:25
Eti Maden ve İl Emniyet Müdürlüğü Personel Alımı Yapıyor

İl Emniyet Müdürlüğü bünyesinde istihdam etmek üzere temizlik görevlisi; Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü ise proses işçisi alımı yapacaktır.

Başvurular 27 Mart 2019 tarihi itibariyle başlamış olup 1 Nisan 2019 tarihinde sona erecektir. Adayların iş ilan numaralarıyla beraber İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Eti Maden İşletmeleri proses işçisi alımında adayların; Türk vatandaşı olması, görevini devamlı yapmasına engel herhangi bir sağlık problemi bulunmaması, lise ve dengi okul mezunu olması, vardiyalı düzende çalışmaya kabul etmesi gerekmektedir.

Proses işçisi alımı için Kütahya ilinde ikamet etmek ve kişisel durumu “engelli” olmak da adaylarda aranan şartlar arasında yer almaktadır. Başvuru için açıklanan iş ilan numarası: 00004898615.

Kırşehir İl Emniyet Müdürlüğü temizlik görevlisi alımında; en az 18 en fazla 35 yaşında olmak, görevini devamlı yapmasına engel herhangi bir sağlık problemi bulunmamak şartları aranmaktadır. Adayların kişisel durumunun “TMY” olması gerekmektedir. Başvuru için iş ilan numarası 00004901043 olarak belirtilmiştir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)