Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü 104 Kamu Personeli Alımı Yapılıyor

Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü Devlet Personel Başkanlığı üzerinden yayınlamış olduğu ilanla en az Lise mezunu 104 Personel Alımı yapacağını duyurdu. Son başvuru tarihi 21 Kasım 2018

Kamu Personeli Alımı 06.11.2018, 15:43
Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü 104 Kamu Personeli Alımı Yapılıyor

Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü Bandırma Bor ve Asit Fabrikası İşletmesi 30 Poerses alımına adayların, Meslek Yüksek okulu Kimya ve Makine bölümü mezunu olmak ayrıca Lise ve dengi bir okulun kimya, torna tesviye, metal işleri ve makine teknolojisi bölümü adaylar başvuru yapabilecektir.

Emet Bor İşletme Müdürlüğü 30 Kamu Personeli Alımına Meslek yüksek okulu maden veya maden teknolojisi bölümü, Lise ve dengi okulun Metal işleri ve kimya bölümü adaylar başvuru yapabileceklerdir.

Kırka Bor İşletme Müdürlüğü 30 Sürekli işçi alımına Lise ve dengi bir okulun metal teknolojisi, makine teknolojisi, tesisat teknolojisi, endüstriyel bakım onarım bölümü mezunları ile lise ve dengi bir okul mezunu adaylarda başvuru yapabilecektir.

Bigadiç Bor İşletme Müdürlüğü Kamu Personeli Alımına Meslek Yüksek okulu Maden teknolojisi, elektronik ve haberleşme, elektrik bölümü, harita ve kadastro bölümü mezunları ile Lise ve dengi okulun metal işleri, kimya, elektrik, makine teknolojisi ve torna tesviye bölümü mezunu adaylar müracaat edebileceklerdir.

Söz konusu 104 sürekli işçi için aranılan şartlar, Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Ankara Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Altındağ Hizmet Merkezi tarafından, 12 Kasım 2018 tarihinde yayımlanacak olup isteklilerin söz konusu ilanı takip etmeleri gerekmektedir.

Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü başvuru kılavuzu için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (2)
Ahmet karaca 1 yıl önce
Nedir
ALİ ASLANTAŞ 1 yıl önce
Ön lisans Sondaj teknoloji si mezunuyum başvuru yapabiliyor muyum bilgilerinize

Gelişmelerden Haberdar Olun

@