ETİ Maden İşletmeleri 66 Sürekli İşçi Alım İlanı Yayımladı

ETİ Maden İşletmeleri bünyesinde görevlendirilmek üzere farklı birim ve unvanlarda 66 sürekli işçi alımı yapılacağına dair personel alımı ilanı yayımlandı.

Kamu Personeli Alımı 22.08.2019, 17:25 22.08.2019, 22:10
ETİ Maden İşletmeleri 66 Sürekli İşçi Alım İlanı Yayımladı

Kurum ve kuruluşların dahilinde gerekli görülen alan, birim ve pozisyona uygun olarak yeni istihdamların yapılmasına devam edilirken, yurt genelinden kamu personeli ve sürekli işçi alımları için yeni istihdam ilanları da yayımlanmaya devam ediliyor.

ETİ Maden İşletmeleri İşçi Alıyor

ETİ Maden bünyesinde görevlendirilmek üzere; Balıkesir Bandırmada bulunan Bandırma Bor ve Asit Fabrikaları İşletme Müdürlüğüne 24, Eskişehir Seyitgazi’de bulunan Kırka Bor İşletme Müdürlüğüne  30, ve Kütahya Emet’te bulunan Emet Bor İşletme Müdürlüğüne  12 olmak üzere toplam 66 sürekli işçi alımı yapılacağı ilan edildi.

ETİ Maden İşletmeleri için yapılacak olan sürekli işçi alımlarında verilen unvan bilgilerine göre farklı bölge ve görevlerde yapılacak olan alımların bir unvan kapsamında ve sadece Proses İşçisi unvanı ile gerçekleştirileceği açıklandı.

Başvuru Şartları

ETİ Maden Proses İşçisi alımları için başvuru yapacak olan adaylardan eğitim şartı talep edilirken; Bandırma Bor için başvuru yapacak olan adayların; Lise ve Dengi olarak Elektrik, Elektronik, Endüstriyel Otomasyon, Torna Tesviye, Metal İşleri ve Makine Teknoloji bölümünden eğitim almış olmaları gerekmektedir.

Emet Bor İşletmeleri Müdürlüğü  için başvuru yapacak olan adayların;  MYO Maden veya Maden Teknolojisi, MYO Harita ve Kadastro, Lise ve Dengi Okul Elektrik, Lise ve Dengi Okul Kimya bölümlerinden mezun olmaları gerekmektedir.

Kırka Bor İşletme Müdürlüğü için başvuru yapacak olan adayların ise; Lise ve Dengi olmak üzere; Metal Teknolojisi, Makine Teknolojisi, Tesisat Teknolojisi, İş Makineleri, Elektrik, Elektronik, Otomasyon bölümlerinden eğitim almış olmaları şart koşulmaktadır.

ETİ Maden tarafından yapılan açıklamaya göre ilgili alımlar için özel şartlar daha sonra belirlenecek olup; Söz konusu 66 sürekli işçi için aranılan şartlar, Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Ankara Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Altındağ Hizmet Merkezi tarafından, İŞKUR  internet sayfasında 27.08.2019 tarihinde yayımlanacaktır. İbaresi ile başvuru yapacak olan adaylara uyarıda bulunulmaktadır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (4)
Nasıl ve nerde müracat etmemiz gerekiyor 2 yıl önce
İşsiz vatandaş 2 yıl önce
Hayırlı günler olsun tüm işsiz gençlere umutlarımız yıkık çaresiz acaba olurmuki diye bekley yaşlanan türk gençliği bu mühendisilere hiçmi iş yok bu vatan da ne yapalım ölelim lütfen bize de biçare
Mehmet Demir 2 yıl önce
Nezaman ve nereye başvuru yapmalıyım
Hüseyin kandemirk 2 yıl önce
Celik kaynak larda tecrübe lim 29 yılĺık ış tecrübe var