Eti Maden İşletmeleri 198 Sürekli İşçi Alımı

Eti maden işletmeleri yayınladığı ilan ile 198 Kamu personeli alımı yapılacağını duyurdu. Başvuru yapacak adayların en az lise mezunu olması gerekmektedir.

Eti Maden İşletmeleri 198 Sürekli İşçi Alımı

Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü kamu personeli alımı adaylar Bandırma ( Balıkesir ) 60 kişi, Emet bor işletmeleri müdürlüğü ( Kütahta ) 60 kişi, Kırka Bor İşletme Müdürlüğü’ne 48kişi, Bigadiç müdürlüğüne ( Balıkesir ) 26 kişi ve Kestelek açık işletme ve konsantratör birimine 4 ikişi toplamda 198 kişi kamu personeli olarak istihdam edilecektir.

Başvuru şartları, aranan genel ve özel şartlar İŞKUR resmi internet sayfasında 28 Aralık 2018 tarihinde yayınlanacak olup adayların ilgili tarihte İŞKUR sayfasından takip etmesi ve ister sahsen İŞKUR müdürlüklerine veya ilan numarası ile site üzerinden başvuru yapılacaktır.

Başvuru yapacak olan adaylarda aranan genel şartlar ise Lise ve dengi okulların kimya, torna tesviye, metal işleri, makine teknolojisi, elektrik, bilişim teknolojileri, tesisat teknolojisi, endüstriyel bakım onarım ve iş makineleri bölümü mezunu olmak gerekmektedir.

Yüksek okul mezunları için MYO kimya, makine, maden ve cevher hazırlama teknolojisi, elektronik ve haberleşme, harita kadastro bölümlerinden mezun olmak gerkemektedir. Başvuru yapacakların İŞKUR ilanını beklemesi ayrıca aşağıda ekli kılavuzu incelemsi gerekmektedir.

Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü kamu personeli alımı kılavuzu için tıklayınız.

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 26 Aralık 2018, 08:31
YORUM EKLE