Et ve Süt Kurumu Şoför Alımı Yapılacak

Et ve Süt Kurumuna personel alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan personel alımı ilanında Et ve Süt Kurumu bünyesinde görevlendirilmek üzere 2 adet Şoför alımı yapılacağı açıklandı.

Kamu Personeli Alımı 14.10.2020, 10:54 14.10.2020, 15:44
Et ve Süt Kurumu Şoför Alımı Yapılacak

Et ve Süt Kurumu Şoför Alımı Yapılacak

Et ve Süt Kurumuna personel alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan personel alımı ilanında Et ve Süt Kurumu bünyesinde görevlendirilmek üzere 2 adet Şoför alımı yapılacağı açıklandı.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Son başvuru tarihi 19.10.2020 olarak bildirilmiştir.

Başvuru işlemleri İŞKUR sitesi üzerinden yapılacaktır. Bu nedenle İŞKUR sitesine kendinize ait şifreniz ile giriş yaptıktan sonra İŞ İLANLARI kısmında İLAN NO bölümüne 00005725031 numarasını yazın ve ARA butonuna tıklayınız.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

İSTENİLEN BELGELER

1. Et ve Süt Kurumu Şoför Alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Et ve Süt Kurumu Şoför Alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin Diplomalarının aslı veyahut noter tarafından onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Et ve Süt Kurumu Şoför Alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin Yabancı Okullardan Mezun olmuş bay ve bayan adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Et ve Süt Kurumu Şoför Alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin KPSS Sonuç Belgesinin ÖSYM sitesinden alınan barkotlu bilgisayar çıktısı lazımdır.

5. Et ve Süt Kurumu Şoför Alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

6. Et ve Süt Kurumu Şoför Alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

7. Et ve Süt Kurumu Şoför Alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Et ve Süt Kurumu Şoför Alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2. Et ve Süt Kurumu Şoför Alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3. Et ve Süt Kurumu Şoför Alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin bilinçli bir şekilde işlenmiş bir suçtan ötürü bir yıl veyahut daha fazla süreler ile hapis cezasına çarptırılmamış olmak gerekiyor.

4. Et ve Süt Kurumu Şoför Alımı ilanına başvuracak Anayasal düzeni yıkmaya ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak gerekiyor.

5. Et ve Süt Kurumu Şoför Alımı ilanına başvuracak Hileli iflas suçu işlememiş olması gerekiyor.

6. Et ve Süt Kurumu Şoför Alımı ilanına başvuracak İflasına fesat karıştırmaması gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)