Et ve Süt Kurumu Sivas Et Kombinası Engelli İşçi Alımı

Et ve Süt Kurumu Sivas Et Kombinası Engelli İşçi Alımı ilanı İŞKUR üzerinden yayınlandı. Başvurular başlamış olup 3 Aralık 2018 tarihinde bitecektir.

Et ve Süt Kurumu Sivas Et Kombinası Engelli İşçi Alımı

Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü Sivas Et Kombinası işletmesinde istihdam edilmek üzere Ortaöğretim ( Lise ve Dengi ) okul mezunu 1 kişi Beden İşçisi ( Genel ) Engelli Kamu Personeli Alımı için adaylardan KPSS şartı aranmamaktadır.

Başvuru yapacak engelli adayların son başvuru tarihine kadar İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden 00004741867 iş ilan numarası ile başvuru yapılması gerekmektedir. Adayların Vardiyalı olarak çalışmaya müsait olması gerekmektedir. Kura çekimi Sivas Et Kombinasında 10 Aralık 2018 tarihinde saat 10:00 ile 11:00 arası çekilecektir.

Ayrıca adayların Bulaşıcı hastalığı olmadığını ve sağlık durumunu sağlık kurulu raporu ile belgelemek ( Kura sonucu işe alınacaklardan daha sonra istenecektir ), Tehlikeli sınıfa tabi işlerde çalışabilir olduğunu sağlık kurulu raporu ile belgelemek, İşkur tarafından  kuruma bildirilen adaylar istenilen evrakları Sivas Et Kombinası Müdürlüğüne teslim edeceklerdir.

Adaylar deneme süresi sonunda belirsiz süreli iş akti ile 4857 sayılı iş kanununa tabi olarak Kovalı Köyü Mevkii Ulaş / SİVAS adresli işyerinde istihdam edilecektir.

Kamu Personel Alımı

YORUM EKLE
YORUMLAR
Enes Avsar
Enes Avsar - 7 ay Önce

Ben yüzde elli engelliyim ben Amasya Merzifon da oturuyorum bana uygun iis arıyorum