Et ve Süt Kurumu Ortaöğretim 2 Personel Alımı

Et ve Süt Kurumu İŞKUR üzerinden yayınlamış olduğu ilanla Ortaöğretim Mezunu 2 kişi Beden İşçisi olarak personel alımı yapacağını duyurmuş olup adaylar için son başvuru tarihi 19 Kasım 2018

Et ve Süt Kurumu Ortaöğretim 2 Personel Alımı

Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü ( Sivas ) ortaöğretim ( lise ve dengi ) okul mezunu adayların başvuru yapabileceği Kamu Personeli Alımına kişisel durumu Engelli olanlar başvuru yapabilecektir. Başvuru yapacak adayların 2016 veya 2018 yılı Engelli Kamu Personeli Seçme sınavı ( EKPSS ) puanı olan adayların başvurusu kabul edilecektir.

Adayalarda aranan şartlar: Tehlikeli sınıfa tabi işlerde çalışabilir olduğunu sağlık kurulu raporu ile belgelemek, bulaşıcı herhangi bir hastalığın bulunmaması ve vardiyalı olarak çalışacak kamu personeli alımına adaylar deneme süreli olarak alıncak olup deneme süresi sonunda belirsiz süreli iş akdi ile istihdam edilecektir.

Başvuru yapacak adayların son başvuru tarihi olan 19 Kasım 2018 tarihine kadar iş ilan no 00004720378 ile İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya işkur müdürlüklerine şahsen giderek başvuru yapabilirler. İstihdam edilecek 2 Beden İşçisi çalışma adresi Kovalı Köyü Mevki Ulaş / Sivas olarak açıklanmıştır.

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2018, 04:21
YORUM EKLE
YORUMLAR
murat yılmaz
murat yılmaz - 8 ay Önce

mrblar işe cok ihtiyacim war tesekurler