Et Kombinası Daimi İşçi Alıyor

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan ilana göre Et ve Süt Kurumunda istihdam edilmek üzere Erzurum İline en az lise mezunu adaylar arasından daimi işçi alımı yapılacağı duyurulmuştur. Genel başvuru şartları ve tüm detaylarıyla haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 04.12.2019, 09:33
Et Kombinası Daimi İşçi Alıyor

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilana göre en az lise mezunu Et ve Süt Kurumu tarafından Erzurum Et kombinasında soğuk hava kombinasında çalıştırılmak üzere il genelinden daimi işçi alımı yapılacağı ilan edilmiştir. Başvuru ekranı haberimizde olup ilgili adayların başvurusuna açılmıştır. Son başvuru ise 9 Aralık 2019 olarak belirlenmiştir. Giriş ekranı resimli olarak aşağıda verilmiştir.

Başvuru aşaması nasıl: Kurumun alacağı açık iş pozisyonuna başvuracak adaylar, İŞKUR üzerinden ya da Erzurum İŞKUR il müdürlüğünden başvuru yapabilecek. Online başvuru yapacaklar ilan numarası "00005289248" olan alım duyurusu için e-devlet üzerinden İŞKUR e-şube web sitesine giriş yaptıktan iş ilanlarını listeleyerek ilan kodu bölümüne bu numarayı yazarak arama yapıp başvuru yapabilecek. Aşağıda verilen resimdeki gibi kod yazılarak başvurularınızı tamamlaya bilirsiniz.

Başvuru şartları neler: Et ve Süt Kurumu'nun alacağı daimi işçi en az lise mezunu olacak. Yaş olarak da en fazla 35 yaşında olması gerekmektedir. Şartları sağlayan adayların başvurularından sonra 13 Aralık günü saat 14.00-15.00 arasında Erzurum Et Kom Binası’nda kura çekimi yapılacağı ilan edilmiştir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (2)
ikram balka 1 yıl önce
eşim diyabet hastası iş sizim orta okol mezonuyom acil işe ihtiyacım var
Emre eren 1 yıl önce
36 dan sonrası hiçbişe baş vuramıyor bizde 36 yaşındayız ama neye elimizi atsak 36 diyor