ESTUR İnsan Kaynakları Bünyesine Kamu Personel Alımı

KPSS şartsız olacak şekilde resmi olarak açıklanmış olan kamu memur alımı ilanları içeriğinde İstanbul Eyüp Sultan belediyesi birimlerinde görevlendirilmek üzere tesis yöneticisi alımı gerçekleştirilecek.

Kamu Personeli Alımı 16.09.2021, 10:59 17.09.2021, 08:02
ESTUR İnsan Kaynakları Bünyesine Kamu Personel Alımı

ESTUR İnsan Kaynakları Bünyesine Kamu Personel Alımı

KPSS şartsız olarak resmi kanallar üzerinden açıklanmış olan kamu memur alımı ilanları bilgisi içeriğinde Eyüp Sultan belediyesi başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere tesis yöneticisi alımı gerçekleştirilecek.

İstanbul memur alımı ilanları dâhilinde yayınlanmış duyurular için başvuru yapmak isteyen vatandaşların antrenörlük konusunda tecrübe sahibi olmaları lazım.


Başvuru Bilgileri Nedir?


Tesis personeli alımları son başvuru tarihi 18.09.2021.

Başvuruların şahsen olarak aşağıda yazılı olan adrese yapılması gerekiyor.

Nişanca mahallesi Feshane Caddesi No: 23 Eyüp sultan / İstanbul


Başvuru Şartları Nedir?


Devlet iş ilanları için çalışmak isteyen kişilerin kamusal haklardan mahrum olmaması, aktif olarak spor antrenörlüğü yapmış olmaları ve Türk vatandaşı olmaları gerekiyor.

Kamu memur alımı ilanları için yayını gerçekleştirilmiş bildirimlere başvurmak isteyen adayların askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması, üniversitelerin spor bilimleri fakültelerinin herhangi bir bölümünden mezun olmaları gerekiyor.

İstanbul işçi alımları kapsamında başvurmak isteyenlerin görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması, çeşitli spor branşlarında antrenörlük belgesine sahip olmaları ve adli sicil kayıtlarının temiz olması zorunludur.

Kamu personel alımı yapılması için belediye başkanlığı tarafından yayınlanmış ilanlara başvuracak şahısların sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları, tesis yöneticisi olarak 4 yıl tecrübe sahibi olmaları gerekmekte.


Kamu İstenen Belgeler


Nüfus cüzdanının aslı ile birlikte fotokopisi.

Mezun olunan eğitim kurumunun diploması.

Sürücü belgesinin aslı ile birlikte fotokopisi.

Sağlık Raporu.

Adli sicil belgesi.

Askerlik durum belgesi.

İkametgah Belgesi.

SGK hizmet dökümü.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı