ESPARK 4 Kişi Daimi İşçi Olarak Alıyor

Eskişsehir ESPARK yayınladığı ilan ile en az ilköğretim mezunu 1 kişi Şoför, 1 kişi İç Mimar ve 2 kişi beden işçisi alımı yapılmaktadır. Başvurular Özgeçmiş ( CV ) doldurularak Online olarak yapılacaktır. Son başvuru Tarihi 18 Mart 2019.

Kamu Personeli Alımı 17.03.2019, 09:31
ESPARK 4 Kişi Daimi İşçi Olarak Alıyor

ESPARK daimi işçi alımı 1 kişi şoför olarak gerçekleşmektedir. Çalışma adresi Eskişehir büyükşehir Belediyesi ve bağlı birimlerdir. Daimi işçi alımı için adayların en az ilköğretim mezunu olması ve en az B sınıfı sürücü belgesi sahibi olması şartı vardır. Adaylar son başvuru tarihine kadar CV ile başvuru yapacak olup, Başvuracaklar için iletişim bilgileri aşağıdaki linkte yer almaktadır.

ESPARK 1 kişi daimi olarak İç Mimar alımı yapılmaktadır. Belediye personel alımına sadece Erkek adaylar başvuru yapabilecek olup adayların Üniversitelerin mimarlık bölümü mezunu olması şartları bulunmaktadır. Başvurular CV ile yapılacak olup gönderilen özgeçmişler değerlendirildikten sonra uygun bulunan adaylar ayıca görüşmeye çağırılacaktır.

Eskişsehir ESPARK park bahçe peyzaj temizlik 2 kişi beden işçisi alımı yapılmaktadır. İşçi alımına sadece erkek adaylar başvuruy apabileceklerdir. Adayların en az ilkokul mezunu olması gerekmektedir. Başvurular CV doldurulmak sureti ile 18 Mart 2019 tarihine kadar online olarak yapılacaktır.

Eskişsehir ESPARK 4 personel alımı ilan metni için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)