Eskişehir Tepebaşı Belediyesi KPSS Şartsız 40 Personel Alımı

Eskişehir Tepebaşı Belediyesi tarafından yayınlanan personel alımı ilanında KPSS şartı olmadan toplamda 40 kamu personeli alımı yapılacağı açıklandı.

Kamu Personeli Alımı 11.07.2018, 01:27 25.10.2018, 17:41
Eskişehir Tepebaşı Belediyesi KPSS Şartsız 40 Personel Alımı

Eskişehir Tepebaşı Belediyesi, yayınladığı kamu personeli alımı ilanında yaşlı bakım teknisyeni ve büro görevlisi kadrolarında görevlendirmek üzere toplamda 40 kamu personeli alımı yapacağını duyurdu.

Başvuru yapmak isteyen adayların başvurularını, son başvuru tarihi olan 26 Temmuz 2018 tarihine kadar Eskişehir Tepebaşı Belediyesi’ne yapmaları gerekmektedir.

Büro personeli alımında adayların en az ilköğretim en fazla lisans mezunu olmaları gerekmektedir. Ayrıca adaylarda aranan diğer şartlar arasında; 18 yaşını doldurmuş ve 40 yaşını bitirmemiş olmak, adli sicil kaydı bulunmamak, çalışmasına engel olacak herhangi bir problemi bulunmamak yer almaktadır.

Yaşlı bakım teknisyeni alımında adaylarda aranan şartlar arasında; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, 18-40 yaşları arasında olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, görevini devamlı yapmasına engel herhangi bir sağlık problemi bulunmamak olarak belirtilmiştir. Ayrıca adayların yaşı bakım hizmetleri konusunda sertifika sahibi olmaları da istenmektedir.

30 Büro Personeli alımı ilan metnine ulaşmak için tıklayınız.

10 Yaşlı Bakım Teknisyeni alımı ilan metnine ulaşmak için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
emine trkin 2 yıl önce
bende iki lise mevzunuyum 4 yilikta cocuk gelisimi mevzunuyum nasil ise gircem yardimci olun