Eskişehir SYDV KPSS Şartsız Bakım Personeli Alımları Devam Ediyor

Eskişehir kentinde faaliyet gösteren SYDV bünyesinde farklı kriterlerde hasta yaşlı bakımı personelleri alımı yapılacağı ilan edildi.

Kamu Personeli Alımı 01.05.2019, 10:40
Eskişehir SYDV KPSS Şartsız Bakım Personeli Alımları Devam Ediyor

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesinde Türkiye’nin her bölgesinde devam eden personel alımlarına Eskişehir’den yayımlanan ilan da eklendi ve istihdama dair detaylar ilgili vatandaşlarla paylaşıldı.

Yayımlanan ilanda yer alan bilgilere göre Eskişehir kentinde vakıf çalışmalarına devam eden Günyüzü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesinde hizmet talebi alabilmek için istihdam edilmesi planlanan personellerin alım kriterleri ayrıca açıklandı.

İlanda yer alan bilgilere göre Günyüzü Vakfı içerisinde alımları gerçekleştirilecek olan personellerin unvanlarına ilişkin; Hasta Yaşlı Bakımı unvanı belirtilirken, alımların ise ikisi kadın, biri erkek olmak üzere 3 kişi ile sınırlı tutulduğu ilan edildi.

Başvuru yapacak olan adayların mesleki yeterliliğe sahip ve en az okur yazar olma şartlarını sağlamaları gerekirken; başvuruların ise en geç 2 Mayıs 2019 tarihine kadar şahsen vakıfa yapılması gerektiği açıklandı.

Eskişehir SYDV Personel Alımı İlanı

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)