Eskişehir ESPARK Güncel KPSS'siz Memur Alımı

Son dakika KPSS'siz memur alımı gerçekleştirilmesi için açıklanmış olan güncel iş ilanları kapsamında Eskişehir belediyesi ESPARK birimlerine lisans mezunu sosyal hizmetler uzmanı alımı işlemi gerçekleştirilecektir.

Kamu Personeli Alımı 23.10.2021, 12:18 25.10.2021, 08:49
Eskişehir ESPARK Güncel KPSS'siz Memur Alımı

Kamu memur alımı yapmak için ESPARK kurumu üzerinden açıklanmış olan bilgiler dahilinde başvurmak isteyen kişilerin sağlık bilimleri fakültesi mezunu olma şartı bulunmakta.


ESKİŞEHİR KPSS ŞARTSIZ MEMUR ALIMI


•    Eskişehir belediyesi memur alımı son başvuru tarihi 24.10.2021 olarak açıklandı.

•    ESPARK işçi alımı için başvuru yapmak isteyenlerin aşağıda bulunan mail adresine özgeçmişlerini yollamaları gerekiyor.

esparkpeyzaj.cv@gmail.com


KAMU PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


1.    Belediye personel alımı için çalışmak isteyenlerin danışmanlık faaliyeti çerçevesinde risk değerlendirme çalışmalarının yapılması, Türk vatandaşı olması ve üniversitelerin sağlık bilimleri bölümünden mezun olmaları gerekiyor.

2.    Kamu ilanları doğrultusunda çalışmak isteyenlerin dış görünümüne özen göstermesi, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve kendi pozisyonunda tecrübeli olmaları gerekiyor.

3.    Bütün bay ve bayan adayların üst yönetim tarafından talep edilen işleri yapması, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve yönetim sisteminin işleyişinin takip edilmesini yapabilmeli.

4.    Eskişehir iş ilanları için başvuracakların analitik düşünen, çözüm odaklı olmaları, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve Microsoft Office programları Word, excel, powerpoint gibi programları iyi şekilde kullanmasını bilmeli.

5.    Tüm başvuru sahiplerinin planlama ve organizasyon becerileri kuvvetli olması, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve yazılı ve sözlü iletişimlerinde iyi olmaları gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı