Eskişehir Belediyesi Kura İle 7 İşçi Alımı Yapıyor

İŞKUR tarafından yayımlanan ilana göre Eskişehir Belediyesi merkezde görevlendirilmek üzere 7 işçi alacak. İşçi alımına başvuru Türkiye İş Kurumu'nun internet sitesi üzerinden yapılacak. Belediyenin yapacağı 7 İşçi alımına başvuru şartları da belli oldu. İşte ilanla ilgili tüm detaylar haberimizde.

Kamu Personeli Alımı 25.09.2019, 09:10 25.09.2019, 10:49
Eskişehir Belediyesi Kura İle 7 İşçi Alımı Yapıyor

Türkiye İş Kurumu, yeni bir istidam kaynağı sağladı. İlana göre 7 işçi Eskişehir Belediye başkanlığı bünyesinde alınacak. Eski Hükümlü Geçici İşçi alımına ilişkin ilan, İŞ-KUR internet sitesi üzerinden yayımlandı.

İlan şartlarına bakıldığında, öğrenim düzeyi olarak lise mezunu adayların alınacağı belirtilirken KPSS şartına olmadan kura ile işçi alımı gerçekleştirilecek. Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Taşbaşı Kırmızı Salon'da 08.10.2019 saat 09:00 - 10:00 arasında gerçekleştirilecek kura sonucunda işçi olarak alınacak şanslı kişiler belediyenin çeşitli hizmet dallarında istihdam edilecek.

Alım şartlarında ikamete bakıldığında Tepebaşı, Odunpazarı, Mihalgazi, Han, Günyüzü, İnönü, Beylikova, Alpu, Sivrihisar, Seyitgazi, Sarıcakaya, Mihalıççık, Mahmudiye, Eskişehir Merkez, Çifteler ilçeleri tercih edilecek.

Eskişehir Belediyesi 7 işçi alımında ilan takip numarası da belirlendi. Yapılan duyuruda ilan takip numarası 00005175418 olarak belirlendi.

İlana başvuruda bulunmak isteyen ve ilanı takip etmek isteyen adaylar; kura sonuçlarını, mülakat sınavının yerini, tarihini, saatini ve mülakat sınav sonuçları ile ilgili tüm duyuruları Eskişehir Büyükşehir Belediyesi internet sitesi www.eskisehir.bel.tr adresinden takip edeceklerdir

Şartları yerine getiren aday personeller, başvurularını İş Kurumu İl Müdürlüğüne / hizmet merkezine şahsen veya www.iskur.gov.tr internet sitesinde e-şube ile başvuru yapabilecekler.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)