Eskişehir Belediyesi KPSS Şartsız Büro Memur Alımı Yapacak

Güncel memur alımı ilanları ile birlikte açıklanmış olan kamu personel alımlarında Eskişehir belediyesi kuruluşu olan ESPARK birimlerine büro işçi alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 06.11.2021, 00:18 07.11.2021, 10:04
Eskişehir Belediyesi KPSS Şartsız Büro Memur Alımı Yapacak

Kamu memur alımı için başvuru işlemlerinde bulunacak olan adayların lise mezunu olmaları, Eskişehir ili Çifteler ilçesi içinde ikamet ediyor olmaları ve 18 yaşından büyük olmaları gerekiyor.


ESKİŞEHİR BELEDİYESİ PERSONEL ALIMI


ESPARK kurumu büro personeli alımı son başvuru tarihi 8.11.2021 olarak bildirildi.

Gerekli başvuru işlemleri kurumun aşağıda bulunan mail adresine özgeçmiş yollanarak gerçekleştirilecektir.

esparkpeyzaj.cv@gmail.com

Telefon: 0 222 320 17 73


KPSS ŞARTSIZ MEMUR ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


Güncel memur alımı ilanları ile birlikte açıklanmış olan kamu personel alımlarında duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

Eskişehir belediyesi kuruluşu olan ESPARK birimlerine büro işçi alımı için duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

Eskişehir Belediyesi KPSS Şartsız Büro Memur Alımı ilanı için başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

Kamu memur alımı için başvuru işlemlerinde bulunacak olan adayların lise mezunu olmaları ve resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

Son dakika memur alımları için Eskişehir ili Çifteler ilçesi içinde ikamet ediyor olmaları ve 18 yaşından büyük olmaları ve açıklanan ilan için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı