Eskişehir Belediyesi 5 Daimi İşçi Alımı Duyurusu

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi 5 daimi işçi alımı duyurusu yayımladı. Yayımlanan duyuru sonrası Eskişehir'de yaşayan vatandaşlar başvuru şartlarını ve çalışma koşullarını merak etmeye başladı. İlana göre 1 tane raylı sistemler sinyalizasyon bakım ve onarıcısı istihdam edilecekken 4 tane de mekanik bakım onarımcısı istihdam edileceği açıklandı. Alınacak işçilerin statüsü daimi işçi olacağı da ifade edildi. İşte Eskişehir Büyükşehir Belediyesi'nin alım duyurusunun detayları.

Kamu Personeli Alımı 28.09.2019, 14:40 29.09.2019, 14:11
Eskişehir Belediyesi 5 Daimi İşçi Alımı Duyurusu

İstihdam ilanları tüm Türkiye'de hızıyla yayımlanmaya devam ediyor. 3 gün önce KPSS şartı aramadan 7 işçi alacağını söyleyen Eskişehir Belediyesi şimdi de 5 işçi alacağını kamuoyuyla paylaştı. Yayımlanan duyuruda alım şartlarının detayları da belli oldu. İşte o detaylar.

Yayımlanan ilana göre kontenjanı 4 olan mekanik bakım onarımcısı ilanına yalnızca erkek adaylar başvurabilecekken tercihen de en az B sınıfı ehliyeti olması da gerekmektedir. En az lise mezunu olanların arasından alınacak mekanik bakım onarım işçisi için bir şart da lise türünden koşulmuştur. Belediye'nin yayımladığı ilana göre meslek lisesi mezunu olanlar bu ilana başvurabileceklerdir.

Adaylar "Görevi tamamlamalarında herhangi bir sorunu yoktur." belgesinin alınması gerekirken bu belgeye psikiyatr bölümü de dahildir. İşte Eskişehir Büyükşehir Belediyesi'nin bakım onarımcısı alım ilanı duyurusu:

Alım ilanı kadrolarından bir diğeri ise raylı sistemler sinyalizasyon bakım ve onarıcısı kadrosudur. Meslek liselerinin raylı sistemler bölümünden mezun olacak adayların en az B sınıfı ehliyeti olması da aranan koşullar arasındadır. Sadece erkek adayların alınacağı alımın başvuruları başladı.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi'nin raylı sistemler sinyalizasyon bakım ve onarıcısı alım ilanı duyurusu:

Belediyeye bağlı ESTRAM Hafif Raylı Sistemler Ulaşım Sanayi Şirketi'nin duyurduğu ilana başvurular şahsen yapılacakken son başvuru tarihi ise 30.09.2019 olarak belirlenmiştir. 

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi 5 daimi işçi alım ilanı için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)