Esenler Belediyesi İş İlanları

Kadrolu olamk şartı ile KPSS şartı olmadan personel alımı iş ilanı yayınlandı. Kamu iş ilanları bilgisinde Esenler belediyesi başkanlığına ESPER 9 Büro personeli alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 09.06.2021, 00:19 09.06.2021, 18:32
Esenler Belediyesi İş İlanları

Esenler Belediyesi İş İlanları

İŞKUR kurumu sitesi tarafından açıklanan ilan bilgilerinde Esenler belediyesi en az önlisans mezunu büro memuru alımı gerçekleştirilecek.


BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR


Esenler belediyesi 9 kamu büro memuru alımı ilanı son başvuru tarihi 11.06.2021 olarak bildirilmiştir.

Esenler belediyesi 9 büro görevlisi alımı ilanına başvuru için kurumun aşağıda yazılı olan internet adresinden başvuru yapmanız gerekiyor.

www.esperas.com.tr

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR


1. Büro memuru Esenler Bel. yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Büro memuru Esenler Bel.ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Büro memuru Esenler Bel.yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.


ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER


1. Büro memuru Esenler Bel. duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Büro memuru Esenler Bel. ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Büro memuru Esenler Bel.yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)