Erzincan Belediyesi İlkokul Mezunu Temizlik Personeli Alımı İlanı

Erzincan Belediyesi tarafından görevlendirilmek üzere personel alımı ilanı yapılacağı bilgisi açıklanmıştır.

Kamu Personeli Alımı 06.09.2019, 08:00 06.09.2019, 08:07
Erzincan Belediyesi İlkokul Mezunu Temizlik Personeli Alımı İlanı

Belediyeler ve belediye bağlı olarak hizmet veren şirket içi kuruluşların eksikliklerini tespit ettikleri unvan ve pozisyonlar için belirtilen kontenjanlar ile sınırlı olmak koşuluyla personel alımı ve işçi alımı yaptıkları istihdam süreçleri devam ediyor.

Belediyelerin özellikle son dönemlerde yayımladıkları personel alımı ve işçi alımı ilanlarında kayıtlara geçen istatistiklere göre farklı departmanları da kapsamak şerhi ile temizlik personeli alımı yapıldığı ilan edilmektedir.

Yayımlanan ilanlardan elde edilen bilgilere göre; son ilanların muhatap başvuru adresi olarak Erzincan Çalışma Ve İş Kurumu İl Müdürlüğü olarak tayin edilmiş olup, personeller İliç Belediye Başkanlığı tarafından istihdam edilecektir.

Söz konusu istihdam alımları için başvuru yapacak olan adayların görevlendirileceği birim Temizlik Personeli unvanı ile hizmet talep edilen birim olmak üzere, adayların özel çalışacakları alan ise çöp toplama alanıdır.

Erzincan Belediyesi personel alımı olarak çıkılan ilanda İliç Belediyesi temizlik personeli alımı için başvuru yapacak olan adayların başvurularını şahsen ve online olarak İŞKUR resmi sayfasından takip etmeleri mümkün olup; adayların aynı zamanda ilanı takip edecekleri numara 00005134325’dır.

Başvuruları için adayların belediye sınırları içerisinde ikamet ediyor olma ve en az ilkokul mezunu olma zorunluluğu bulunurken; adayların başvuru yapabileceği son tarih ise 9.9.2019 olarak ilan edilmiştir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)