Ereğli Belediyesi KPSS Şartsız Mühendis Alımı Başvuruları Sona Eriyor

Belediye şirketi bünyesinde gerçekleştirilmesi amacı ile KPSS şartı aranmaksızın mühendis alımı yapılacağı açıklandı.

Kamu Personeli Alımı 08.09.2019, 17:40
Ereğli Belediyesi KPSS Şartsız Mühendis Alımı Başvuruları Sona Eriyor

Özel sektör başta olmak üzere kamu kurum ve kuruluşlarında da personel olarak hizmet vermek isteyen adayların özellikle kamu personeli olabilmek için alternatif olarak gördükleri belediye istihdamları yaygınlaşıyor.

Belediyelerin haricinde personel alımı ve işçi alımı yaparak sürece katkı sağlayan ve belediyelere bağlı veya ortak olarak yerel yönetim hizmetlerinin içerisinde bulunan şirketlerin de bu süreçte yayımladıkları iş ilanları sayısı artarak devam ediyor.

Ereğli Belediyesi Personel Alıyor

Yukarıda yer alan şartlar dahilinde açıklanan ve çıkılan ilanda yer alan ifadelere göre Ereğli Belediyesi personel alımı olarak kayıtlara geçen alımlar için Konya personel alımı ve mühendis alımı süreçlerinin sonuçlanmak üzere olduğu bildirildi.

BOLKAR Mühendis Alımı

Konya Belediyesi personel alımı kapsamında aracı kurumlar tarafından ilana çıkılan personel alımı için verilen istihdam merkezi adresi hakkında; BOLKAR İnşaat Hayv. Tur. Hiz. İşlt. San. Ve Tic. A.Ş şirketi açıklaması yapılmıştır.

Yayımlanan ilanda yer alan bilgilere göre 1 kişilik istihdam kontenjanı ile çıkılan alımlar dahilinde Bilgisayar Mühendisi alımı yapılacak olup; başvuru yapmak isteyen adayların acele etmesi gerekmektedir.

Mühendislik Fakülteleri Bilgisayar Mühendisi bölümünden mezun olan adayların başvuru yapabileceği alımlar için; en geç yarın (9.9.2019) başvuru işlemlerinin aşağıda yer alan kılavuza göre tamamlanması gerekmektedir.


Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@