Erciyes Üniversitesine 32 Öğretim Üyesi Alınıyor

Kayseri Erciyes Üniversitesi tarafından yapılan ilanla Üniversitenin Tıp Fakültesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Mühendislik Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi diğer fakültelerin bünyesine 32 Öğretim Üyesi alımı için ilan yayınlandı.

Erciyes Üniversitesine 32 Öğretim Üyesi Alınıyor

Bugün yayınlanan ilanla Erciyes Üniversitesinin Tıp Fakültesi, Mühendislik Fakültesi, İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi, Havacılık Ve Uzay Bilimleri Fakültesi, Veteriner Fakültesi, İlahiyat Fakültesi, Edebiyat Fakültesi, Eczacılık Fakültesi, İletişim Fakültesi birimlerine otuz iki (32) öğretim üyesi ünvanlı kamu personeli alımı yapılacak.

Alınacak öğretim üyeleri 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. Maddesi, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ve bu kanuna dayalı olarak çıkartılan ilgili yönetmelik hükümleri ile Erciyes Üniversitesi Akademik Yükseltme ve Atama Ölçütleri doğrultusunda alınacaktır.

Öğretim Üyeliğine başvuru süresi, ilanın Resmi Gazete’de yayımlandığı tarihten itibaren başlayıp (15.) günün mesai saati bitiminde sona erecektir.

 2547 sayılı Kanunun Ek 38. Maddesi uyarınca belirlenen %20’lik kota kapsamında başvuru yapılabilecek Dr. Öğretim Üyesi kadrosu bulunmamaktadır.

Ayrıntılı alım ilan listesini incelemek için tıklayınız.

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 09 Aralık 2018, 01:27
YORUM EKLE