Erciyes Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı

Kamu personeli alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Erciyes Üniversitesi birimlerinde görevlerindirilmek için Hemşire Alımı, Fizyoterapist Alımı ve Diyetisyen alımı olmak üzere toplamda 56 sözleşmeli sağlık personeli alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 10.12.2020, 11:37
Erciyes Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı

Erciyes Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı

Kamu personeli alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Erciyes Üniversitesi birimlerinde görevlerindirilmek için Hemşire Alımı, Fizyoterapist Alımı ve Diyetisyen alımı olmak üzere toplamda 56 sözleşmeli sağlık personeli alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Erciyes Üniversitesi Sağlık personeli alımı son başvuru tarihi 15.12.2020 olarak bildirilmiştir.

Talep Formu https://personeldb.erciyes.edu.tr/AltMenu/Personel-Daire-Baskanligi/32/0/5 internet adresi üzerinden indirilebilir.

Başvuru yapmak isteyen adayların şahsen ya da posta yolu ile aşağıda yazılı olan adrese yapılacaktır.

Erciyes Üniversitesi Rektörlüğü Yenidoğan Mahallesi, Turhan Baytop Sokak No:1, 38280 Talas/KAYSERİ

ALIM YAPILAN KADROLAR

36 Hemşire Alımı

3 Psikolog alımı

2 Fizyoterapist Alımı

2 Diyetisyen alımı

13 sağlık teknikeri alımı

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Erciyes Üniversitesi Sağlık personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Erciyes Üniversitesi Sağlık personeli Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Erciyes Üniversitesi Sağlık personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Erciyes Üniversitesi Sağlık personeli Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Erciyes Üniversitesi Sağlık personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Erciyes Üniversitesi Sağlık personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Erciyes Üniversitesi Sağlık personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Erciyes Üniversitesi Sağlık personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Erciyes Üniversitesi Sağlık personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Erciyes Üniversitesi Sağlık personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Erciyes Üniversitesi Sağlık personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Erciyes Üniversitesi Sağlık personeli alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Erciyes Üniversitesi Sağlık personeli alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Erciyes Üniversitesi Sağlık personeli alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)