Erciyes Üniversitesi 46 Kamu Personeli Alıyor

Erciyes Üniversitesi 2018 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavı (B) grubu puan sırası esas alınarak üniversitenin Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezinde istihdam edilmek üzere 40 Hemşire, 3 Sağlık Teknikeri, Diş Hekimliği Fakültesi Hastanesinde istihdam edilmek üzere 2 Hemşire ve 1 Sağlık Teknikeri olmak üzere toplam 46 sözleşmeli personel alınacaktır.

Kamu Personeli Alımı 22.04.2019, 07:23 22.04.2019, 10:24
Erciyes Üniversitesi 46 Kamu Personeli Alıyor

Erciyes Üniversitesi 42 Hemşire alımı için adayların; hemşirelik bölümünden veya hemşireliğe denk kabul edilen sağlık memurluğu lisans programlarından mezun olması gerekmektedir.

Sağlık Teknikeri 3 kişi alımında ise adayların; Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokullarının Önlisans Radyoterapi Bölümünden Mezun Olması gerekmektedir. 1 kişi sağlık teknikeri alımı için adayların, Önlisans) Anestezi Teknikerliği Programından Mezun Olması, Sağlık Bakanlığı onaylı veya Üniversitelerin Sürekli Eğitim Merkezleri tarafından düzenlenen En az 40 (kırk) saat süreli Cerrahi Hastalarda Zor Havayolu Yönetimi ve Postoperatif Bakım sertifikasına sahip olmaksı şartları aranmaktadır.

Kamu personeli alımı için başvuruların 15 gün içerisinde Erciyes Üniversitesi Personel Daire Başkanlığından temin edecekleri başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte şahsen yapılması gerekmektedir. Başvuru yapacaklar için 2018 KPSS (B) grubu sınavlardan Lisans mezunları için KPSSP3, Önlisans mezunları için 2018 - KPSSP93 puanı esas alınacaktır.

Erciyes Üniversitesi 46 Şözleşmeli personel alımı kılavuzu için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)