Erciyes Üniversitesi 43 Sözleşmeli Personel Alacak

Erciyes Üniversitesi Rektörlüğü 6 Kasım 2018 Tarihinde Yayınlamış olduğu ilanla 43 sözleşmeli Personel alımı yapacağını duyurdu. Adaylar için 15 Gün içinde başvuru yapmak gerekmekte.

Erciyes Üniversitesi 43 Sözleşmeli Personel Alacak

Erciyes Üniversitesi Hemşire 40 kişi Kamu Personeli Alımına adayların: Yükseköğretim Kurumlarının hemşirelik bölümünden veya hemşireliğe denk kabul edilen sağlık memurluğu lisans programlarından mezun olması şartları vardır.

Hemşire 2 kişi Sözleşmeli Personel Alımına adayların Yükseköğretim Kurumlarının hemşirelik bölümünden veya hemşireliğe denk kabul edilen sağlık memurluğu lisans programlarından mezun olmak, (Diş Hekimliği Fakültesinde istihdam edilecek.) şartı vardır.

1 kişi Sağlık Teknikeri alımına ise: Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokullarının Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (Radyoloji) Bölümünden Mezun Olmak, (Diş Hekimliği Fakültesinde istihdam edilecek.) şartı vardır.

Başvuru yapacak adayların: Türk Vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Erkek adayların askerlik hizmetini yapmış olmak veya muaf olmak veya tecilli olmak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak, Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olmak. Asil ve yedek olarak Üniversite kadrolarına yerleştirilen adaylara yapılacaktır.

Müracaatlar 15 gün içinde (mesai bitimine kadar) Erciyes Üniversitesi Personel Daire Başkanlığından temin edecekleri başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte (noter tasdikli veya aslı görülmek üzere) şahsen başvuru yapılacaktır.

Öğrenim Belgesi aslı ve fotokopisi, Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi, Erkek adaylar için askerlik durum belgesi aslı ve fotokopisi, Fotoğraf (1) adet, İş talep formu ile şahsen başvuru yapmak gerekmektedir. Posta ve diğer yollarla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Başvuru kılavuzu için tıklayınız.

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2018, 12:35
YORUM EKLE