EPDK Kurumuna Memur Alımı Yapılacak

EPDK Kurumuna memur alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanda Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu bünyesinde görevlendirilmek üzere 30 adet Enerji Uzman Yardımcılığı alımı gerçekleştirilecek.

Kamu Personeli Alımı 13.11.2020, 12:04 14.11.2020, 00:09
EPDK Kurumuna Memur Alımı Yapılacak

EPDK Kurumuna Memur Alımı Yapılacak

EPDK Kurumuna memur alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanda Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu bünyesinde görevlendirilmek üzere 30 adet  Enerji Uzman Yardımcılığı alımı gerçekleştirilecek.

BAŞVURU BİLGİLERİ

EPDK Enerji Uzman Yardımcılığı alımı ilanı son başvuru tarihi 16.11.2020 tarihinde son bulacaktır.

Yayınlanmış olan ilana başvurmak isteyen bay ve bayan adayların https://www.epdk.gov.tr internet sitesinde yayınlanmış olan Başvuru Formunu doldurmak suretiyle elektronik ortamda gerçekleştireceklerdir.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. EPDK Enerji Uzman Yardımcılığı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. EPDK Enerji Uzman Yardımcılığı Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. EPDK Enerji Uzman Yardımcılığı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. EPDK Enerji Uzman Yardımcılığı Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. EPDK Enerji Uzman Yardımcılığı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. EPDK Enerji Uzman Yardımcılığı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. EPDK Enerji Uzman Yardımcılığı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. EPDK Enerji Uzman Yardımcılığı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. EPDK Enerji Uzman Yardımcılığı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. EPDK Enerji Uzman Yardımcılığı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. EPDK Enerji Uzman Yardımcılığı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - EPDK Enerji Uzman Yardımcılığı alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - EPDK Enerji Uzman Yardımcılığı alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - EPDK Enerji Uzman Yardımcılığı alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)