Enez Belediyesi Memur Alımı İlanı Yayınladı

Enez Belediye Başkanlığı tarafından Ekononist 3 Kişi Zabıta Memuru 3 Kişi İtfaiye Eri 3 kişi Toplam 9 Kişi istihdam edeceğini duyurdu. Alımlara son Başvuru Tarihi 26 Ekim 2018 Cuma Günü sona erecektir.

Kamu Personeli Alımı 08.10.2018, 03:57 08.10.2018, 08:12
Enez Belediyesi Memur Alımı İlanı Yayınladı

Enez Belediye Başkanlığı Ekonomist 2 Kişi için: Lisans düzeyinde eğitim veren Fakültelerin İktisat, İşletme veya Maliye Bölümlerinin birinden Mezun olmak, KPSS P3 puan türünden 50 puan almış olmak şartı vardır.

Zabıta Memuru için 2 kişi için Lise veya Meslek Lisesi okul Mezunu olmak KPSS P94 50 puan almış olmak, Zabıta Memuru 1 kişi Önlisans Mezunu KPSS P93 50 Puanın olması gerekmektedir.

İtfaiye Eri 1 Kişi Lise veya Dengi bir Okul Mezunu olmak ve Ayrıca B sınıfı Sürücü Belgesine sahip olmak şartı vardır. İtfaiye Eri 2 kişi alımına ise Lisans Mezunu olmak ayrıca B sınıfı Sürücü Belgesi bulundurmak gerekmektedir.

Görevini devamlı yapmasına engel Akıl veya Bedensel Engeli olmadığına dair rapor istenecek olup Yapılacak Güvenlik Soruşturmasında  göreve başlamasında bir sakınca olmadığı görülmelidir. Adaylar Nüfus Cüzdanı, Diploma Mezuniyet Belgesi, KPSS Sonuç Belgesi, Erkek Adaylar için Askerlikle İlişiği olmadığına dair belge, 2 Adet Fotoğrak ve iş talep Formu ile Son Başvuru Tarihi olan 26 Ekim 2018 Cuma Günü Mesai bitimine kadar Enez Belediye Balkanlığı Yazı İşleri Müdürlüğüne Teslim etmeleri gerekmektedir.

Başvuru Klavuzu İçin tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@