Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı yayınlamış olduğu ilanda sözleşmeli olarak istihdam etmek üzere personel alımı yapacağını açıkladı.

Kamu Personeli Alımı 28.02.2019, 12:16 28.02.2019, 15:39
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı tarafından yayınlanan personel alımı ilanında bilişim personeli kadrosuna 6 sözleşmeli personel alınacağı duyuruldu.

Başvurular 25 Mart tarihinde başlayacak olup 5 Nisan 2019 tarihinde sona erecektir. Başvurular, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı’na şahsen veya posta yoluyla başvurularak yapılacaktır.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı sözleşmeli personel alımı için; 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. Maddesinde yer alan şartları taşımak, erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmamak, en az 3 yıllık mesleki deneyime sahip olmak gibi şartlar gerekmektedir.

Ayrıca adayların dört yıllık eğitim veren fakültelerin bilgisayar, yazılım, elektronik, elektrik, endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun olması, sanallaştırma sistemlerine iyi derecede hakim olması, Windows Server ve System Center teknolojilerine hakim olması da aranan şartlar arasında yer almaktadır.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı sözleşmeli personel alımı ilan metninin tamamına ulaşmak için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Yukksel.aytemur 2 yıl önce
0538.484.51.59.is.basvurusu