Enerji Üretim Merkezine İşçi Alımı Yapılacak

Enerji üretim merkezine personel alımı için ilan yayınlandı. Yayınlanmış olan işçi alımı ilanında Denizlik Biyokütle Enerji üretim merkezinde çalıştırılmak üzere 20 adet Biyogaz sistemleri elemanı alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 07.11.2020, 13:22 08.11.2020, 00:08
Enerji Üretim Merkezine İşçi Alımı Yapılacak

Enerji Üretim Merkezine İşçi Alımı Yapılacak

Enerji üretim merkezine personel alımı için ilan yayınlandı. Yayınlanmış olan işçi alımı ilanında Denizlik Biyokütle Enerji üretim merkezinde çalıştırılmak üzere 20 adet Biyogaz sistemleri elemanı alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Biyogaz sistemleri elemanı alımı ilanı son başvuru tarihi 11.11.2020 olarak bildirilmiştir.

Başvurmak isteyen kişilerin İŞKUR sitesi üzerinden başvurmaları gerekmektedir. Bu nedenle İŞKUR sitesine kendinize ait olan şifreniz ile giriş yaptıktan sonra aşağıda bulunan linki kopyalayın ve yeni sekmede açıp başvuru işleminizi gerçekleştiriniz.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005726340

En Az Öğrenim Seviyesi olarak Lise mezunu şartı bildirilmiştir.

Çalışma Adresi: ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 2.KISIM M.FERİDUN ALPAT CAD.NO:19 HONAZ DENİZLİ / TÜRKİYE

İrtibat Bilgileri
    
İsim: özenç falay

Ünvan: işletme müdür yrd.

Telefon: 0 258 269 16 67     

E-posta: info@ugurlular.com.tr

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Biyogaz sistemleri elemanı alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Biyogaz sistemleri elemanı alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Biyogaz sistemleri elemanı alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Biyogaz sistemleri elemanı alımı ilanına başvuracak Anayasal düzeni yıkmaya ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Biyogaz sistemleri elemanı alımı ilanına başvuracak ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Biyogaz sistemleri elemanı alımı ilanına başvuracak ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - Biyogaz sistemleri elemanı alımı ilanına başvuracak kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - Biyogaz sistemleri elemanı alımı ilanına başvuracak kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - Biyogaz sistemleri elemanı alımı ilanına başvuracak kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - Biyogaz sistemleri elemanı alımı ilanına başvuracak kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Biyogaz sistemleri elemanı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Biyogaz sistemleri elemanı Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Biyogaz sistemleri elemanı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Biyogaz sistemleri elemanı Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Biyogaz sistemleri elemanı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Biyogaz sistemleri elemanı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Biyogaz sistemleri elemanı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

8. Biyogaz sistemleri elemanı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Biyogaz sistemleri elemanı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Biyogaz sistemleri elemanı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Biyogaz sistemleri elemanı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)