Enerji Bakanlığı 20 Memur Alımı! Başvuru Başladı

Resmi Gazetede yayınlanan ilana göre Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığında istihdam edilmek üzere 20 memur alımı ilanı verilmiştir. İlgili ilana başvurular başlamış olup ilan kılavuzu ve başvuru şartları haberimizin devamında…

Kamu Personeli Alımı 27.01.2020, 01:30
Enerji Bakanlığı 20 Memur Alımı! Başvuru Başladı

Enerji Bakanlığı Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğü uhdesinde görevlendirilmek üzere 20 sözleşmeli memur alımı ilanı resmi gazetede yayınlanmış olup 27 Ocak 2020 tarihi itibariyle başvurular başlamıştır. İlana başvuruda bulunmak isteyen adaylar için 12 Şubat 2020 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Yayınlanan ilan kapsamında Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığı Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğünde istihdam edilecek kamu personelleri 657 sayılı devlet memurları kanunun 4üncü maddesinin B fıkrası ve 06 Haziran 1978 tarih ve 7115754 sayılı Bakanlar Kurulu kararı ile yürürlüğü ile sözleşmeli personel çalıştırılmasına ilişkin esaslar çerçevesinde istihdam edileceklerdir. Alınacak kamu personelleri (Yeraltı Maden Uzmanı) olarak istihdam edileceklerdir.

Başvuruda bulunacak adayların öğrenim durumları, başvuru şartları, yaş şartı ve diğer özel şartları ilan kılavuzunda yer almakta olup ilgili adaylar için ilan kılavuzu aşağıda verilmiştir.

Enerji Bakanlığı sözleşmeli kamu personeli ilan kılavuzunu Tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)