En Son Kamu Alımı! 35 Güvenlik ve Temizlik Personeli Alınıyor

Yeni İŞKUR resmi ilanları ile Recep Tayyip Erdoğan üniversitesine 35 kamu personeli alınıyor. Alınacak personelin görevlere göre alım sayıları ve alım tarihleri gibi ayrıntılar haberimizde.

En Son Kamu Alımı! 35 Güvenlik ve Temizlik Personeli Alınıyor

Recep Tayyip ERDOĞAN üniversitesi İdari ve Mali İşler Dairesi bünyesinde istihdam edilmek üzere İŞKUR üzerinden kamu alımı yapılıyor. Alımlar 2 kişi engelli temizlik personeli, 28 kişi temizlik personeli, 5 kişi Özel Güvenlik görevlisi olarak kamu personeli alımı yapılıyor.

00005033082 İŞKUR ilan numarası ile 2 engelli kamu işçi alımı yapılıyor. Adayların en az ilkokul mezunu olması, İyidere, Hemşin, Derepazarı, Güneysu, rize merkez, Pazar rize, Kalkandere, İkizdere, fındıklı, Çayeli, Çamlıhemşin, ardeşen ikametli olmaları gerekmektedir. İlgilenen adayların başvurularını 28 Haziran 2019 tarihine kadar İŞKUR hizmet binalarından veya internet üzerinden yapmaları gerekmektedir.

00005033201 İŞKUR ilan numarası ile 28 kişi temizlik görevlisi işçi alımı yapılıyor. Adayların en az ilkokul mezunu olması, İyidere, Hemşin, Derepazarı, Güneysu, rize merkez, Pazar rize, Kalkandere, İkizdere, fındıklı, Çayeli, Çamlıhemşin, ardeşen ikametli olmaları ve 36 yaşından gün almamış olmaları gerekmektedir. İlgilenen adayların başvurularını 28 Haziran 2019 tarihine kadar İŞKUR hizmet binalarından veya internet üzerinden yapmaları gerekmektedir.

00005033171 İŞKUR ilan numarası ile 5 kişi güvenlik görevlisi kamu alımı yapılıyor. Adayların en az lise mezunu olması, İyidere, Hemşin, Derepazarı, Güneysu, rize merkez, Pazar rize, Kalkandere, İkizdere, fındıklı, Çayeli, Çamlıhemşin, ardeşen ikametli olmaları, son başvuru tarihi itibariyle 36 yaşından gün almamış olması, 5188 sayılı kanun gereği Özel Güvenlik eğitimini başarı ile tamamlamış olmak ve valilik tarafından düzenlenen özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olması gerekmektedir. İlgilenen adayların başvurularını 28 Haziran 2019 tarihine kadar İŞKUR hizmet binalarından veya internet üzerinden yapmaları gerekmektedir.

İŞKUR personel alım ilanlarına başvurmak için tıklayınız

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 24 Haziran 2019, 15:49
YORUM EKLE
YORUMLAR
Adem ercan
Adem ercan - 4 hafta Önce

Güvenlik belgem var isim yok telefon numaram 0534 970 45 91 işşAllah bizi aralar

Adem
Adem - 4 hafta Önce

Güvenlik belgem var işşAllah bizede nasip olurissalah

Adem
Adem - 4 hafta Önce

Güvenlik belgem var işşAllah bizede nasip olurissalah

adil yılmaz
adil yılmaz - 3 hafta Önce

Güvenlik olmak istiyorum