En Az Ortaokulu Mezunu Kamu Şoför Alımı

Kamu Kurumuna KPSS şartı istenmeden En Az ortaokulu Mezunu Şoför alımı yapılabilmesi için iş ilanları yayınlandı. Yayınlanmış olan Şoför alımı resmi iş ilanları bilgilerinde İzmir İzenerji bünyesinde görevlendirilmek üzere 7 adet şoför alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 06.03.2021, 15:29
En Az Ortaokulu Mezunu Kamu Şoför Alımı

En Az Ortaokulu Mezunu Kamu Şoför Alımı

Kamu Kurumuna KPSS şartı istenmeden En Az ortaokulu Mezunu Şoför  alımı yapılabilmesi için iş ilanları yayınlandı. Yayınlanmış olan Şoför  alımı resmi iş ilanları bilgilerinde İzmir İzenerji bünyesinde görevlendirilmek üzere 7 adet şoför alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

İzmir İzenerji ilanı son başvuru tarihi 10.03.2021 olarak bildirilmiştir.

Başvurmak isteyen tüm bay ve bayan vatandaşlar www.izenerji.com.tr internet adresine CV Özgeçmiş bırakmaları gerekiyor.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Ortaokulu Mezunu Şoför ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 - Ortaokulu Mezunu Şoför ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 - Ortaokulu Mezunu Şoför ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 - Ortaokulu Mezunu Şoför ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 - Ortaokulu Mezunu Şoför ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 - Ortaokulu Mezunu Şoför ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 - Ortaokulu Mezunu Şoför ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 - Ortaokulu Mezunu Şoför ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 - Ortaokulu Mezunu Şoför ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Ortaokulu Mezunu Şoför ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Ortaokulu Mezunu Şoför ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Ortaokulu Mezunu Şoför ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Ortaokulu Mezunu Şoför ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Ortaokulu Mezunu Şoför ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Ortaokulu Mezunu Şoför ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)