En Az Lise Mezunu KPSS 55 Puan İle Personel Alımı

Kamu kurumuna şoför alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Yenikent belediye başkanlığı Ortaöğretim 2021 KPSS 55 puan şartı ile 1 adet şoför alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 12.01.2021, 00:17 13.01.2021, 11:34
En Az Lise Mezunu KPSS 55 Puan İle Personel Alımı

En Az Lise Mezunu KPSS 55 Puan İle Personel Alımı

Kamu kurumuna şoför alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Yenikent belediye başkanlığı Ortaöğretim 2021 KPSS 55 puan şartı ile 1 adet şoför alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Yenikent belediyesi şoför alımı ilanı başvuru tarihi 17.02.2021 tarihinde başlayacak 22.02.2021 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru yapmak isteyen adaylar yenikent_belediyesi_1@hotmail.com adresine veya aşağıda yazılı olan adrese şahsen veya posta yolu ile başvuru yapabilirler.

Yenikent Belediye Başkanlığı Yenikent / Gediz /KÜTAHYA

Aşağıda bulunan Youtube kanalımıza ait videoyu izleyerek daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Yenikent belediyesi şoför ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 - Yenikent belediyesi şoför ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - Yenikent belediyesi şoför ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Yenikent belediyesi şoför ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Yenikent belediyesi şoför ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Yenikent belediyesi şoför ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - Yenikent belediyesi şoför ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - Yenikent belediyesi şoför ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - Yenikent belediyesi şoför ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - Yenikent belediyesi şoför ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Yenikent belediyesi şoför ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Yenikent belediyesi şoför ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Yenikent belediyesi şoför ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Yenikent belediyesi şoför ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Yenikent belediyesi şoför ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Yenikent belediyesi şoför ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)