En Az ilkokul Mezunu KPSS'siz Beden İşçisi Alımı

Kamu kurumu için ilkokul mezunu personel alımı iş ilanları duyurusu yayınlanmıştır. Yayınlanmakta olan iş ilanı bilgilerinde Tekirdağ Saraykent Belediyesi kendi birimlerinde istihdam edilmek üzere 6 adet Beden işçisi alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 05.05.2021, 11:23
En Az ilkokul Mezunu KPSS'siz Beden İşçisi Alımı

En Az ilkokul Mezunu KPSS'siz Beden İşçisi Alımı

Kamu kurumu için ilkokul mezunu personel alımı iş ilanları duyurusu yayınlanmıştır. Yayınlanmakta olan iş ilanı bilgilerinde Tekirdağ Saraykent Belediyesi kendi birimlerinde istihdam edilmek üzere 6 adet Beden işçisi alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Saraykent belediyesi beden işçisi ilanı son başvuru tarihi 8.05.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin Saraykent belediye başkanlığı personel müdürlüğüne şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Saraykent beden işçisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 - Saraykent beden işçisi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 - Saraykent beden işçisi ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 - Saraykent beden işçisi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 - Saraykent beden işçisi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 - Saraykent beden işçisi ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 - Saraykent beden işçisi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 - Saraykent beden işçisi ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 - Saraykent beden işçisi ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Saraykent beden işçisi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Saraykent beden işçisi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Saraykent beden işçisi ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Saraykent beden işçisi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Saraykent beden işçisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Saraykent beden işçisi ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)