En Az İlkokul Mezunu 2 Bin 200 Kamu Personeli Alınıyor

İŞKUR tarafından 26 değişik ilan ile 2 bin 200 kişi en az ilkokul mezunu adaylar arasından kamu personeli alımı yayınlandı. KPSS şartı bulunmamaktadır.

Kamu Personeli Alımı 23.11.2018, 22:39 24.11.2018, 09:01
En Az İlkokul Mezunu 2 Bin 200 Kamu Personeli Alınıyor

İŞKUR toplum yararına programı (TYP) aracılığı ile devlet hastanelerine 2 bin 200 kamu personeli alımı ilanları yayınlandı. Başvuracaklar en az ilkokul (lise, önlisans ve lisans) mezunu olması gerekmektedir. Başvuracaklarda KPSS şartı aranmayacaktır.

Alımı gerçekleştirecek şehir İzmir ve bağlı olduğu ilçelerde bulunan tüm hastaneler ve belediyeler olarak ilan edilmiştir. Başvurular işkur üzerinden başlamış olup 27 Kasım 2018 tarihi bitimine kadar yapılacaktır.

Başvurusu devam eden ve bugün başvurusu 23:59 da bitecek şehirler şöyle; İstanbul, Çanakkale, Osmaniye, Edirne ve Sivas şehirleri mevcuttur. Aşağıda verilen link adresine tıklayın ve açılan sayfada bir şey yazmadan ara tuşuna basınız bütün ilanlar önünüze gelecektir.

Bu ilanlara kimler başvuru yapabilecek. 18 yaşını doldurmuş ve 45 yaşını geçmemiş adaylar başvurabilir. Ayrıca ilkokul, lise, önlisans ve lisans mezunu olmaları gerekmektedir. Adaylardan KPSS şartı gibi belge talebi bulunmamaktadır. İlanlara ulaşarak başvuru yapmak için tıklayın.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (9)
Serkan 2 yıl önce
İŞSİZLİK azalmışmış. İşsizlikten kan kusuyoruz resmen. Bu nasıl devlet yönetimi. :(
Müjdat sezer 2 yıl önce
İşe ihtiyacım var
Mehdi YILDIZ 2 yıl önce
İse çok ihtiyacım var
Mustafa yıldız 2 yıl önce
Is bulmak istiyorum
Demir 2 yıl önce
Benimde ise ihtiyacım var
Ismail çelik iş beyenmezse issizkalirsin isibildunmu calisacan beyenmedinmi isi ariyac an 2 yıl önce
Bugunku yonetimden cook ama coook memnunumherseyomiz bolbol.yeetiyor asları ucretecevit zamanında 270 tl idi onuda bulamıyordum korusa gidip 700 800 tlye çalışıyorduk şimdi yalvariyorlar gitmiyoruz ülkemizin yönetiminden çok.memnunuzsukur Allah'a avrupa dan zengin iz daha neistersinizki nankorler
Murat atay 2 yıl önce
..
G 2 yıl önce
İş.sizim.işarıyorum
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın