En Az İlkokul Mezunu 2 Bin 200 Kamu Personeli Alınıyor

İŞKUR tarafından 26 değişik ilan ile 2 bin 200 kişi en az ilkokul mezunu adaylar arasından kamu personeli alımı yayınlandı. KPSS şartı bulunmamaktadır.

En Az İlkokul Mezunu 2 Bin 200 Kamu Personeli Alınıyor

İŞKUR toplum yararına programı (TYP) aracılığı ile devlet hastanelerine 2 bin 200 kamu personeli alımı ilanları yayınlandı. Başvuracaklar en az ilkokul (lise, önlisans ve lisans) mezunu olması gerekmektedir. Başvuracaklarda KPSS şartı aranmayacaktır.

Alımı gerçekleştirecek şehir İzmir ve bağlı olduğu ilçelerde bulunan tüm hastaneler ve belediyeler olarak ilan edilmiştir. Başvurular işkur üzerinden başlamış olup 27 Kasım 2018 tarihi bitimine kadar yapılacaktır.

Başvurusu devam eden ve bugün başvurusu 23:59 da bitecek şehirler şöyle; İstanbul, Çanakkale, Osmaniye, Edirne ve Sivas şehirleri mevcuttur. Aşağıda verilen link adresine tıklayın ve açılan sayfada bir şey yazmadan ara tuşuna basınız bütün ilanlar önünüze gelecektir.

Bu ilanlara kimler başvuru yapabilecek. 18 yaşını doldurmuş ve 45 yaşını geçmemiş adaylar başvurabilir. Ayrıca ilkokul, lise, önlisans ve lisans mezunu olmaları gerekmektedir. Adaylardan KPSS şartı gibi belge talebi bulunmamaktadır. İlanlara ulaşarak başvuru yapmak için tıklayın.

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2018, 09:01
YORUM EKLE
YORUMLAR
Serkan
Serkan - 7 ay Önce

İŞSİZLİK azalmışmış. İşsizlikten kan kusuyoruz resmen. Bu nasıl devlet yönetimi. :(

Müjdat sezer
Müjdat sezer - 7 ay Önce

İşe ihtiyacım var

Mehdi YILDIZ
Mehdi YILDIZ - 7 ay Önce

İse çok ihtiyacım var

Mustafa yıldız
Mustafa yıldız - 7 ay Önce

Is bulmak istiyorum

Demir
Demir - 7 ay Önce

Benimde ise ihtiyacım var

Ismail çelik iş beyenmezse issizkalirsin isibildunmu calisacan beyenmedinmi isi ariyac an
Ismail çelik iş beyenmezse issizkalirsin isibildunmu calisacan beyenmedinmi isi ariyac an - 7 ay Önce

Bugunku yonetimden cook ama coook memnunumherseyomiz bolbol.yeetiyor asları ucretecevit zamanında 270 tl idi onuda bulamıyordum korusa gidip 700 800 tlye çalışıyorduk şimdi yalvariyorlar gitmiyoruz ülkemizin yönetiminden çok.memnunuzsukur Allah'a avrupa dan zengin iz daha neistersinizki nankorler

Murat atay
Murat atay - 7 ay Önce

..

G
G - 7 ay Önce

İş.sizim.işarıyorum