En Az İlkokul Mezunu 18 Temizlik ve Güvenlik Görevlisi Alımı

Giresun Üniversitesi Rektörlüğünün İŞKUR üzerinden yaptığı ilana göre en az ilkokul mezunu 18 temizlik personeli ve güvenlik görevlisi alımı yapacağını duyurdu. Tüm ayrıntılarıyla haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 15.06.2020, 12:33 20.06.2020, 12:10
En Az İlkokul Mezunu 18 Temizlik ve Güvenlik Görevlisi Alımı

EN AZ İLKOKUL MEZUNU

Giresun Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan ilana göre 18 temizlik personeli alımı ve güvenlik görevlisi alımı için en az ilkokul mezunu adayların başvuru yapıp daimi personel olarak çalışılacağını duyurdu.

Üniversite Rektörlüğü tarafından yapılan açıklamada, "Giresun Üniversitesi Rektörlüğü ve bağlı birimlerinde çalıştırılmak üzere; 657 sayılı Kanunun 4/D maddesi, 4857 sayılı İş Kanunu ve "Kamu Kurum ve Kuruluşlarında İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik" kapsamında Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığıyla aşağıda yer alan tabloda dağılımı gösterilen şekilde "Sürekli İşçi" alımı yapılacaktır. Sürekli işçi kadrolarına ilişkin ilan, İŞ-KUR internet sitesi üzerinden yayımlanacaktır.

Başvuru şartlarını taşıyan adaylar 15.06.2020- 19.06.2020 tarihleri arasında online olarak veya Giresun İş Kurumu İl Müdürlüğüne/Hizmet Merkezine şahsen başvurularak yapmaları gerekmektedir." denildi.

Giresun Üniversitesi Başvuru Kılavuzu

KamuPersoneliAlimi. Net  Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

KamuPersoneliAlimi.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

 Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)