En Az İlkokul Mezunu 10.923 Personel Alınacak

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan ilanlar kapsamında en az ilkokul mezunları arasından istihdam edilmek üzere bay ve bayan adaylar arasından 10.923 işçi alınacak. İşte tüm detaylarıyla haberimizde...

Kamu Personeli Alımı 05.07.2020, 14:01 07.07.2020, 09:13
En Az İlkokul Mezunu 10.923 Personel Alınacak

İŞKUR İlanı: En Az İlkokul Mezunu 10.923 işçi alınacak

Türkiey İş Kurumu tarafından yayımlanan ilanlar kapsamında 10.923 işçi alınacak. İlanlara başvuru yapacak olan kişilerin en az ilkokul mezunu olma şartı aranıyor. Adaylar başvurularını İŞKUR Müdürlükleri veya İŞKUR internet sitesi üzerinden yapabileceklerdir.

BAŞVURU DETAYLARI

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü üzerinden beden işçisi alımı için ilanlar yayımlandı. Bu ilanlara son başvuru tarihleri değişmektedir. Bazı ilanlara başvurular bugün sona ererken bazı ilanlar için de başvurular 29 Eylül 2020 tarihinde sona erecektir.

İlana başvuru yapacak olan adaylar aşağıdaki link üzerinden istedikleri ilanın numarasını alarak İŞKUR İl İlçe Müdürlüklerine giderek başvuruları yapabileceklerdir. Ayrıca aşağıdaki link üzerinden açılan sayfada yukarıda bulunan e-Devlet ile giriş bölümünden giriş yapılarak başvurular gerçekleştirilebilecektir.

ARANAN ŞARTLAR

İlana başvuru yapacak olan adaylarda bazı şartlar aranmaktadır.

Bu şartlara haiz olmayan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.

Buna göre adayların T. C. Vatandaşı olmaları gerekirken ilanlara göre belirtilen eğitim şartının sağlanması gerekmektedir.

Bununla birlikte ilan sahipleri tarafından belirtilen özel şartların sağlanması gerekmektedir.

Ayrıca bazı ilanlarda erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak şartı aranmaktadır.

Yayımlanan 10 bin 923 beden işçisi alımı ilanları için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz

İŞKUR İLAN BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYINIZ

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (3)
Halil şahan 11 ay önce
Kayserde ikamet ediyorum gazi ogluyum ve engelli rapor var kamu personeli alınmıyo kayserde ilanlarda kayseri personel alacak diyo müracat ediyoruz öyle bilgi yok elimizde diyorlar anlayamadım ne biçim işbu?
İsa 11 ay önce
Gece bekcisi olarak çalışmak istiyorum
Şahin sarı 11 ay önce
Ben Sinop Boyabat ta ikamet ediyorum fabrika bekçiliği yada temizlik işi