En Az İlkokul 81 Güvenlik Görevlisi ve İşçi Alımı

Kurum dışı ilan ile en az ilkokul mezunları arasından İstanbul Tuzyap 81 güvenlik ve işçi alımı yapmaktadır. İlgili adaylar için başvuru şartları ve detayları haberimizin devamında…

Kamu Personeli Alımı 10.03.2020, 10:26 10.03.2020, 10:47
En Az İlkokul 81 Güvenlik Görevlisi ve İşçi Alımı

En az ilkokul mezunları arasından 81 işçi alımı yapacağını duyuran İstanbul Tuzyap kurum dışı ilana göre 10 güvenlik görevlisi, 1 bulaşıkçı ve 70 vasıfsız işçi alımı yapacağını kurum dışı ilan ile duyurdu. İlgilenen adayların başvuru şartları detayları ve ilan aşağıda verilmiştir.

Genel başvuru şartları neler; T.C vatandaşı olması, 18 yaşını doldurmuş olması, sabıka kaydının bulunmaması, kamu haklarından mahrum bulunmaması ve görevini yaparken her hangi bir sağlık probleminin olmaması gerekmektedir. Ayrıca 3 pozisyonda işçi alımı için özel şartları bulunan ilanda daha detaylı bilgi için aşağıda resimli olarak ilana ulaşabilirsiniz.

Yukarıda resimli olarak müracaat tarihleri, adresi, unvanları ve başvuru detayları verilen ilan tarihini kaçırılmaması gerekmekte olup adayların ilanı detaylı şekilde inceleyip başvuru şartlarına haiz olması halinde istenilen belgelerle birlikte son başvuru tarihine kadar belgelerini teslim etmeleri gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)