En Az İlköğretim 38 Şehre 194 Büro Memuru Alımı

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayınlanan ilanlar kapsamında kamu ve özel firmalarda istihdam edilmek üzere en az ilköğretim en fazla doktora adaylar arasından 38 şehre 194 büro memuru alımı yapılmaktadır. Tüm detaylar haberimi içeriğinde…

Kamu Personeli Alımı 16.06.2020, 07:30 20.06.2020, 12:11
En Az İlköğretim 38 Şehre 194 Büro Memuru Alımı

Türkiye İş Kurumu İŞKUR tarafından resmi web sitesi üzerinden yayınlanan ilanlar kapsamında kamu ve özel firmalarda 38 şehirde en az ilköğretim mezunları arasından istihdam edilmek üzere 194 büro memuru alımı yapılmaktadır. Şehirler hangileri? Başvurular nasıl? İşte detaylarıyla haberimizin devamında verilmiştir.

İŞKUR resmi web sitesi (iskur.gov.tr) adresinden yeni iş ilanları verilmiştir. Kamu ve özel firmalarda iş arayanlar için kaçırılmayacak iş fırsatları yayınlanmıştır. En az ilköğretim, lise, önlisans, lisans ve doktora yapanların başvuruda bulunabileceği iş fırsatı için sayfa sonunda başvuru linki verilmiştir.

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI NELER

1- Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması,

2- Kamu haklarından mahrum bulunmaması,

3- İŞKUR’a kayıtlı işsiz olması,

4- 18 yaşını tamamlamış olması,

5- Anayasal suç işlemmiş ve yüz kızartıcı suçlardan 6 aydan fazla mahkumiyetinin bulunmaması,

6- İlan veren kamu ve özel firmaların özel şartlarına haiz olması,

BÜRO MEMURU ALIM ŞEHİRLERİ NERELER

İstanbul, Ankara, Adana, Aydın, Artvin, Amasya, Aksaray, Afyonkarahisar, Balıkesir, Bursa, Erzurum, Elazığ, Erzincan, Denizli, Diyarbakır, Çanakkale, Gaziantep, Kırşehir, Kocaeli, Kırıkkale, Kahramanmaraş, Konya, Karaman, Muğla, Malatya, Manisa, Sinop, Sakarya, Sivas, Samsun, Sinop, Giresun, Tokat, Trabzon, Uşak, Yozgat ve Tekirdağ şehirlerinde 194 büro memuru alımı yapılacağı ilan edilmiştir.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK

İŞKUR iş başvuruları online olarak İŞKUR resim web sayfası üzerinden online olarak yapılmaktadır. Her ilanın kendine özgün özel başvuru şartları bulunmakta olup iş başvurusu sırasında detaylı şekilde inceleyerek başvurunuzu yapmanızda fayda bulunmaktadır.

İŞKUR büro memuru alımı ilanına ulaşmak için TIKLAYIN

KamuPersoneliAlimi. Net  Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

KamuPersoneliAlimi.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

 Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (11)
Esma 9 ay önce
Mersin nede alım olsun
Mht 9 ay önce
ŞANLIURFA iş-kur nezaman açılacak acaba
Serpil Akbulut 9 ay önce
Erzincan gözükmüyor
Ahmet Akbaş 9 ay önce
Kayseri gene yok arkadas
Kudret kocaman 9 ay önce
Neden yaş sïnïrï sayın yetkilerim mersinde alïm olsada yaş sïnırı temizlik istiyoz onu da bizim yaşımïzdakileri almıyonuz biz ne yapalïm
Aziz Açıkgöz 9 ay önce
Diyarbakır neden yok arıyor kayıt yok zaten olsa bile torpilliler çoktan yerleşmiştir ben 2014 ten beri uğraşıyorum çimlere bile yazdım ama boş valiliğe gittim boş yani dayinyoksa ugrama
Ömer bey 9 ay önce
Osmaniye de yok ya bi türlü çıkmıyor senelerden beri
Ayse ton 9 ay önce
Yalan dolan haberler
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın