En Az 18 Yaşında Kadrolu Büro Personel Alımı

Büro Personel Alımı için resmi ilan yayınlanmıştır. Yayınlanan ilanlarda Konya Cihanbeyli Sosyal yardımlaşma vakfı bünyesinde kadrolu olrak görevlendirilmek üzere 1 adet Büro Personeli alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 05.12.2020, 00:18 05.12.2020, 18:39
En Az 18 Yaşında Kadrolu Büro Personel Alımı

En Az 18 Yaşında Kadrolu Büro Personel Alımı

Büro Personel Alımı için resmi ilan yayınlanmıştır. Yayınlanan ilanlarda Konya Cihanbeyli Sosyal yardımlaşma vakfı bünyesinde kadrolu olrak görevlendirilmek üzere 1 adet Büro Personeli alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Cihanbeyli SYDV büro personeli alımı ilanı son başvuru tarihi 09.12.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan adrese şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

Cumhuriyet mahallesi Mehmet Akif Ersoy caddesi No. 6 / C Cihanbeyli / Konya

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Cihanbeyli SYDV büro personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Cihanbeyli SYDV büro personeli Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Cihanbeyli SYDV büro personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Cihanbeyli SYDV büro personeli Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Cihanbeyli SYDV büro personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Cihanbeyli SYDV büro personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Cihanbeyli SYDV büro personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Cihanbeyli SYDV büro personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Cihanbeyli SYDV büro personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Cihanbeyli SYDV büro personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Cihanbeyli SYDV büro personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Cihanbeyli SYDV büro personeli alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Cihanbeyli SYDV büro personeli alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Cihanbeyli SYDV büro personeli alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)