En Az 18 Yaşında Daimi Büro Yönetimi Personeli Alımı

En az 18 yaşında olmak şartı ile personel alımı için yayınlanmış olan kamu personel alımı ilanları bilgilerinde Afyonkarahisar iş ilanları geneli içinde Sandıklı belediyesi içerisinde çalıştırılmak üzere 5 adet daimi büro yönetimi personeli alımı gerçekleştirilecek.

Kamu Personeli Alımı 09.07.2021, 00:10 10.07.2021, 09:02
En Az 18 Yaşında Daimi Büro Yönetimi Personeli Alımı

En Az 18 Yaşında Daimi Büro Yönetimi Personeli Alımı

Sandıklı belediyesi 5 büro yönetimi personeli alımı ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların Sandıklı belediyesi büro yönetimi personeli alımı için belirtmiş olduğı şartları taşıması gerekmekte.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR


Sandıklı belediyesi 5 adet büro yönetimi personeli Alımı son başvuru tarihi 11.07.2021

Sandıklı belediyesi 5 tane büro yönetimi personeli Alımı ilanına başvuru için

Kurumun aşağıda resmi olarak yazılı olan

Adres üzerinden başvuru yapılması gerekiyor


Ece mahallesi yeni belediye iş merkezi Sandıklı - Afyonkarahisar


Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR


Sandıklı belediyesi 5 büro yönetimi yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

Sandıklı belediyesi 5 büro yönetimi ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.


Sandıklı belediyesi 5 büro yönetimi yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

Sandıklı belediyesi 5 büro yönetimi duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.


Sandıklı belediyesi 5 büro yönetimi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

Sandıklı belediyesi 5 büro yönetimi yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı